Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Předplatné  »  Nintendo  »  Nintendo Switch Online  »  365 Dní Switch Online Membership Family (Nintendo Switch)

365 Dní Switch Online Membership Family (Nintendo Switch)

Toto zboží si právě prohlíží 9 zákazníků
365 Dní Switch Online Membership Family (Nintendo Switch)

365 Dní Switch Online Membership Family (Nintendo Switch)

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6489

365 Dní Switch Online Membership Family (Nintendo Switch) - fotografie produktu

Parametry - 365 Dní Switch Online Membership Family (Nintendo Switch)

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - 365 Dní Switch Online Membership Family (Nintendo Switch)

Pokud si vytvoříte rodinnou skupinu, může vaše Nintendo Switch Online členství využívat až 8 Nintendo účtů pod jedním rodinným členstvím!K zakoupení rodinného členství musíte být starší 18 let.

Internetová služba Nintendo Switch Online nabízí svým uživatelům přístup k online hrám, ukládání savů do cloudu pro kompatibilní tituly, a také Nintendo Entertainment System - Nintendo Switch Online, rostoucí výběr klasických her pro NES, které lze nyní hrát online.


K dispozici jsou také speciální nabídky a online aplikace Nintendo Switch pro chytré telefony a tablety, díky čemuž je online zábava se správnými hrami ještě jednodušší a více pohlcující.


Na začátku je dostupných 20 klasických NES her, včetně Super Mario Bros 3, The Legend of Zelda a mnoho dalších. Nové hry NES budou přidávány pravidelně.

  • Pokud vytvoříte rodinnou skupinu, Nintendo Switch Online může používat až 8 Nintendo účtů.
  • Hrejte online: Užijte si kompetitivního a kooperativního online hraní s přáteli i soupeři z celého světa v podporovaných Nintendo Switch hrách, jako je například Mario Kart 8 Deluxe nebo Splatoon 2.
  • Nintendo Entertainment System: Získejte přístup k Nintendo Switch Online kdykoli a kdekoli, abyste rozšířili svou knihovnu klasických NES her a využili nově přidané online funkce!
  • Storage Data Cloud: Tato funkce automaticky a bezpečně ukládá data online her. To vám pomůže snadno obnovit herní data, pokud ztratíte konzolu Nintendo Switch nebo nakonec použijete jinou konzoli. Ale pozor: není kompatibilní se softwarem.
  • Aplikace pro chytré telefony: Pomocí aplikace Smartphone pro smartphony Nintendo Switch můžete komunikovat s přáteli prostřednictvím hlasového chatu a používat speciální funkce v kompatibilních Nintendo Switch titulech. Tuto službu mohou používat pouze uživatelé, kteří jsou starší 13 let a mají účet Nintendo. 
  

Exkluzivní nabídky: Členové mohou očekávat exkluzivní nabídky, včetně speciálních produktů dostupných pouze pro členy Nintendo Switch Online.Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
963 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás