Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
 »  Předplatné  »  Nintendo  »  Nintendo Switch Online  »  90 dní Switch Online Membership Individual (Nintendo Switch)

90 dní Switch Online Membership Individual (Nintendo Switch)

Toto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků
90 dní Switch Online Membership Individual (Nintendo Switch)

90 dní Switch Online Membership Individual (Nintendo Switch)

Kód produktu: KO.6487
240 Kč včetně DPH
Věrnostní systém CyberCard
Nákupem obdržíte 12 bodů.
» Věrnostní systém

90 dní Switch Online Membership Individual (Nintendo Switch) - fotografie produktu

Parametry - 90 dní Switch Online Membership Individual (Nintendo Switch)

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - 90 dní Switch Online Membership Individual (Nintendo Switch)

Internetová služba Nintendo Switch Online nabízí svým uživatelům přístup k online hrám, ukládání savů do cloudu pro kompatibilní tituly, a také Nintendo Entertainment System - Nintendo Switch Online, rostoucí výběr klasických her pro NES, které lze nyní hrát online.


K dispozici jsou také speciální nabídky a online aplikace Nintendo Switch pro chytré telefony a tablety, díky čemuž je online zábava se správnými hrami ještě jednodušší a více pohlcující.


Na začátku je dostupných 20 klasických NES her, včetně Super Mario Bros 3, The Legend of Zelda a mnoho dalších. Nové hry NES budou přidávány pravidelně.

  • Členství na jednom účtu je k dispozici po dobu 90 dní.
  • Hrejte online: Užijte si kompetitivního a kooperativního online hraní s přáteli i soupeři z celého světa v podporovaných Nintendo Switch hrách, jako je například Mario Kart 8 Deluxe nebo Splatoon 2.
  • Nintendo Entertainment System: Získejte přístup k Nintendo Switch Online kdykoli a kdekoli, abyste rozšířili svou knihovnu klasických NES her a využili nově přidané online funkce!
  • Storage Data Cloud: Tato funkce automaticky a bezpečně ukládá data online her. To vám pomůže snadno obnovit herní data, pokud ztratíte konzolu Nintendo Switch nebo nakonec použijete jinou konzoli. Ale pozor: není kompatibilní se softwarem.
  • Aplikace pro chytré telefony: Pomocí aplikace Smartphone pro smartphony Nintendo Switch můžete komunikovat s přáteli prostřednictvím hlasového chatu a používat speciální funkce v kompatibilních Nintendo Switch titulech. Tuto službu mohou používat pouze uživatelé, kteří jsou starší 13 let a mají účet Nintendo. 
  

Exkluzivní nabídky: Členové mohou očekávat exkluzivní nabídky, včetně speciálních produktů dostupných pouze pro členy Nintendo Switch Online.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
240 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás