Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Elektronická licence
Toto zboží si právě prohlíží 9 zákazníků
Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Elektronická licence
1 575 Kč
1 173 Kč s DPH
-26%
58 Kč na další nákup
Kód: KO.12520

Assassins Creed Valhalla Complete Edition - fotografie produktu

Parametry - Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition obsahuje Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Valhalla - Season pass, Assassin's Creed Valhalla - Ultimate Pack, Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok.

Jakožto vikingského válečníka vás čeká dlouhá pouť, která vám zajistí místo mezi bohy ve Valhalle. Čeká vás množství nefalšovaných soubojů s nepřáteli, kteří vás rozhodně nemají v plánu šetřit. Díky vyhraným bitvám si posilníte svůj politický vliv, a jelikož jste vyrostli na dávných příbězích o silných bojovnících, obrovských bitvách a nekonečné slávě, je vaším životním cílem stát se tím nejmocnějším bojovníkem. Pomocí RPG mechanik můžete ovlivňovat vývoj a vylepšovat výbavu své postavy. Vaše rozhodnutí může ovlivnit vztahy se spojenci i válečné plány a posunout vás v dlouhé cestě k věčné slávě. Ve hře se nebudete starat pouze o vlastní postavu, ale také o severskou osadu a blahobyt místních. Můžete tedy stavět, vylepšovat a přizpůsobovat nejrůznější dobové budovy.

Smrtící zbraň ve vaší ruce bude vaším nejlepším přítelem. Vystupte proti nepřátelům se severskou sekerou, obouručním mečem nebo typickou skrytou čepelí a staňte se proslulým nelítostným vikingským bojovníkem.

K dispozici máte obrovskou otevřenou mapu, ve které na vás čekají desítky vedlejších úkolů, krásných výhledů a především dlouhé hodiny zábavy. Vaše cesta povede z nehostinných norských břehů do anglického království a ještě dál.

Veďte nájezdy napříč Anglií, dobijte opevněné osady a získejte bohatství pro svůj lid. Chopte se vedení svého klanu, přijímejte nové válečníky a vychutnejte si vikingský život po svém.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 173 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás