Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
 »  Ostatní  »  Borderlands 3 Season Pass 2

Borderlands 3 Season Pass 2

Toto zboží si právě prohlíží 11 zákazníků
Borderlands 3 Season Pass 2

Borderlands 3 Season Pass 2

419 Kč s DPH
20 Kč na další nákup
Kód: KO.9935

Borderlands 3 Season Pass 2 - fotografie produktu

Parametry - Borderlands 3 Season Pass 2

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Borderlands 3 Season Pass 2

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Borderlands 3 ve službě Epic Games!

Season Pass 2 obsahuje:

Přídavný obsah Designer's Cut se zcela novým režimem „Arms Race“ a dodatečným stromem schopností pro každého Vault Huntera

Přídavný obsah Director's Cut s nájezdnickým bossem, novými příběhovými misemi, zákulisními bonusy a třemi Vault Cards

Všechny čtyři kosmetické balíčky Multiverse Final Form

Všechny čtyři kosmetické balíčky Multiverse Disciples of the Vault

Obohať si Borderlands 3 o obsahové přídavky ze Season Pass 2 s novými režimy a misemi, čtvrtým stromem schopností pro každého Vault Huntera, nájezdnickým bossem, třemi Vault Cards a jedinečnými kosmetickými obleky!

Tento obsah je součástí Borderlands 3 Ultimate Edition.

PODROBNOSTI O PŘÍDAVNÉM OBSAHU:

Designer's Cut

Obohať si zážitek s Borderlands 3 o přídavný obsah Designer's Cut! Zcela nový režim Arms Race je nekonečně hratelná aréna zasazená do tajného vojenského komplexu na Pandoře, ve které musíš vybavit svého Vault Huntera od nuly a získat tu nejlepší kořist. Budeš muset myslet rychle a zabíjet ještě rychleji, pokud budeš chtít získat exkluzivní nové legendární vybavení z Arms Race, než celou oblast zlikviduje blížící se nesmírně smrtící bouře. Kromě režimu Arms Race ti Designer's Cut poskytne přístup k dodatečnému stromu schopností pro každou třídu postavy Vault Huntera se svěžími akčními schopnostmi, které obohatí tvůj herní styl. Díky obrovským možnostem sestav nových postav včetně těchto jedinečných stromů schopností máš nekonečné možnosti, jak likvidovat své soupeře.

Director‘s Cut

Borderlands 3 je nyní ještě větší díky přidanému obsahu z Director's Cut! Prověř svoje schopnosti proti tomu nejděsivějšímu Varkidovi, prohledej galaxii a vyřeš sérii vražd a užij si dosud neviděný obsah a informace z tvorby Borderlands 3.Součástí Director‘s Cut jsou tři nové Vault Cards, které obsahují tematickou kořist a silné vybavení. První ze tří Vault Cards v rámci Director‘s Cut je již dostupná a ty dvě zbývající vyjdou do konce roku 2021.

Kosmetické balíčky Multiverse Final Form

Kosmetické balíčky Multiverse Final Form ukazují, jak by hrdinové z Borderlands 3 vypadali, kdyby se z nich nikdy nestali Vault Hunteři! Získáš kosmetický balíček Multiverse Final Form pro každou hratelnou postavu: „Partali Renegade“ Amara, „Grand Archivist“ FL4K, „Commissar Andreyevna“ Moze a „Assassin One“ Zane. Každý balíček obsahuje jedinečné tělo Vault Huntera a novou hlavu Vault Huntera.

Kosmetické balíčky Multiverse Disciples of the Vault

Kosmetické balíčky Multiverse Disciples of the Vault ukazují, jak by vypadali hrdinové Borderlands 3, kdyby se z nich stali banditi a přidali se k Children of the Vault! Získáš kosmetický balíček Multiverse Disciples of the Vault pro každou hratelnou postavu: „Sinister Sister“ Amara, „THE H4RBINGER“ FL4K, „Saint of Iron“ Maze a „Bane Flynt“ Zane. Každý balíček obsahuje jedinečné tělo Vault Huntera a novou hlavu Vault Huntera.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
419 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás