Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Bravely Second End Layer

Bravely Second End Layer

Toto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků
Bravely Second End Layer

Bravely Second End Layer

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6935

Bravely Second End Layer - fotografie produktu

Parametry - Bravely Second End Layer

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Bravely Second End Layer

Jen vy můžete zachránit zemi Luxendarc v Bravely Second™: End Layer pouze na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS! V tomto rozsáhlém RPG budete pokračovat v dobrodružství, na které jste se vydali v Bravely Default, putovat obrovským fantasy světem plným vzrušujících nových lokací a utkávat se s nepřáteli v napínavých tahových soubojích.

Po událostech Bravely Default vede Agnès Oblige Křišťálovou církev a vévodství Eternie vstříc míru – jenže vévodství postihne pohroma a Agnès unese zlý císař Oblivion! Její osobní strážce Yew Geneolgia je odhodlaný vše napravit a přísahá, že Agnès zachrání ze Skyholdu, císařovy nedobytné pevnosti, která se vznáší vysoko nad Eternií. Po cestě se bude muset spojit s Magnolií Arch a dalšími novými tvářemi stejně jako s některými již známými hrdiny, jako je například Edea Lee nebo Tiz Arrior, aby mohli společně přežít výpravy do nebezpečných dungeonů a skolit hrůzostrašné nepřátele.

Alternujte mezi dvěma jedinečnými styly boje, abyste zvrátili průběh bitvy a porazili své nepřátele. Se základním bojovým systémem a tzv. Brave systémem se postavy mohou buď držet vzadu, posílit svou obranu a připravit se na útok nepřítele, nebo mohou do boje skočit po hlavě a provést během jediného kola hned několik tahů. Máte také možnost nepřátele zmrazit na místě s pomocí Bravely Second, systému, který zastaví čas a dá vám tak šanci použít ničivé speciální útoky nebo se uprostřed bitevní vřavy vyléčit.

Otestujte své dovednosti a odvahu v módu „Jen do toho!“ („Bring it on!“). Pokud se vašim odvážným hrdinům podaří vyhrát bitvu hned v prvním tahu, můžete se okamžitě zúčastnit další, náročnější bitvy, ve které budete mít šanci na větší odměnu. Řetězení bitev představuje chytrý způsob, jak rychle zvýšit úroveň postav a povolání, ale porážka znamená ztrátu všeho, co jste si doposud vybojovali, takže by s hrdinskou statečností měla vždy jít ruku v ruce i opatrnost.

Abyste v těchto těžších bitvách proti nesrovnatelně silnějším nepřátelům obstáli, budete muset umět správně používat všech třicet herních tříd neboli povolání a učit své postavy schopnosti, které budou k přežití potřebovat. Bojováním postavy získávají zkušenosti, učí se nové útoky a dovednosti a zpřístupňují tak hráči zbrusu nové taktické možnosti. Například nový cukrář (Patissier) umí omámit nepřátele lahodnými dezerty, zatímco kočkomant (Catmancer) využívá svých rozsáhlých znalostí kočkovitých šelem k posílení schopností týmu a hledání užitečných předmětů. Experimentujte s povoláními a dovednostmi, objevte svůj ideální bojový styl a udělte členům své party vyvážené role, které se vzájemně doplňují tak, abyste byli připraveni postavit se každému nepříteli!

To ale neznamená, že byste se nutně museli držet jen jedné strategie. Nyní máte možnost uložit si různé kombinace povolání, rozkazů a výzbroje členů party a přepínat mezi svými oblíbenými sety podle libosti. Poté, co si své nejpoužívanější kombinace nastavíte, můžete dokonce své partě poručit, aby bojovali automaticky, dokud nezasáhnete. Díky tomuto novému a efektivnímu systému je organizace vašeho týmu snadnější než kdy dřív!

Díky komunikačním schopnostem systémů z rodiny Nintendo 3DS se také můžete hned několika způsoby spojit s jinými hráči. Vyměňujte si s ostatními profilové karty přes StreetPass, místní připojení nebo online, vybudujte svou měsíční základnu, porazte spolu hrůzostrašná monstra a půjčujte si od kamarádů schopnosti, které vám v bitvě poskytnou výhodu!

Prozkoumejte rozsáhlý svět, osvojte si důmyslný taktický bojový systém a další herní prvky a vydejte se na jedinečné RPG dobrodružství v Bravely Second™: End Layer pouze na systémech z rodiny Nintendo 3DS.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 159 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás