Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 
CyberKey  »  Hry na PlayStation

CZ PS4 - The Sims™ 4 Snowy Escape Expansion Pack

Toto zboží si právě prohlíží 11 zákazníků
CZ PS4 - The Sims™ 4 Snowy Escape Expansion Pack

CZ PS4 - The Sims™ 4 Snowy Escape Expansion Pack

Kód produktu: TCE.9212-00525
1208 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 60 bodů na další nákup.
» Více informací

Parametry - CZ PS4 - The Sims™ 4 Snowy Escape Expansion Pack

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - CZ PS4 - The Sims™ 4 Snowy Escape Expansion Pack

CZ PS4 - The Sims™ 4 Snowy Escape Expansion Pack. Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!


ROZŠÍŘENÍ THE SIMS™ 4 ŽIVOT NA HORÁCH*
Vyžadována plná hra - *VYŽADUJE HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Připravte se na adrenalinové zimní sporty, odpočinek v přírodních horkých pramenech a navrhněte si vlastní bydlení inspirované Japonskem v rozšíření The Sims™ 4 Život na horách!
1 hráč • Rozlišení: 720p, 1080i, 1080p • Vibrační funkce ovladače DUALSHOCK®4 • 3 GB místa na pevném disku

Vydavatel kuponu s kódem: společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikační číslo společnosti 06020283) se sídlem na adrese 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené království. Možnost uplatnění u vydavatele mají pouze uživatelé s účtem služby PlayStation™Network registrovaným pro Českou republiku. Platí podmínky služby, Zásady ochrany soukromí, Podmínky pro kupon s kódem, Podmínky použití softwaru a další specifické podmínky pro obsah a/nebo služby. Viz webovou stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Pokud tyto podmínky nepřijímáte, neprovádějte nákup. Účet si mohou vytvořit pouze uživatelé ve věku nejméně 7 let a uživatelé mladší 18 let k tomu potřebují souhlas rodičů. Aby uživatelé mohli uplatnit kupon s kódem na obsah a/nebo služby klasifikované podle věku, musejí mít věk odpovídající hodnocení. Funkce online multiplayeru v systému PlayStation®4 (kde platí pro příslušný obsah a/nebo služby) je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají aktuální placené předplatné služby PlayStation®Plus. Je vyžadován systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém značky Sony a také funkční připojení k internetu. Poplatky za připojení k internetu hradí uživatel. Kupon s kódem nelze vyměnit za hotovost a nelze jej znovu prodat ani jinak vyměnit. Pokud dojde k jeho ztrátě, poškození,
Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.