Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Hry na PC  »  EA SPORTS FC 24

EA SPORTS FC 24

Toto zboží si právě prohlíží 9 zákazníků
EA SPORTS FC 24

EA SPORTS FC 24

1 954 Kč s DPH
97 Kč na další nákup
Kód: TCE.STE-0011782

Parametry - EA SPORTS FC 24

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - EA SPORTS FC 24

Elektronická licence určená pro platformu EA App

EA SPORTS FC™ 24 je novou érou The World’s Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží zaručují historicky nejautentičtější fotbalový zážitek na PC.

Přibližte se ke hře ještě víc díky třemšpičkovým technologiím, které zajišťujíbezkonkurenční realismus v každém zápase: HyperMotionV, Herní styly optimalizované Opta a vylepšený engine Frostbite™, plus nová grafická nastavení zpřístupňující svěží a optimalizované vizuální prvkyna PC.

Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesněodrážel skutečné dění na hřišti.

Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.

Vylepšený engine Frostbite™ přináší TheWorld’s Game v realistických detailech,takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.

Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujtesvé hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Přivítejtena hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnoujedenáctku.

Napište svůj vlastní příběh v režimu Kariéra trenéra či Kariéra hráče a připojtese k přátelům na hřišti díky hraní napříč platformami* v módech Kluby a VOLTA FOOTBALL™.

EA SPORTS FC™ 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.


Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Hry na PC Všechny kategorie
1 954 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás