Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Empire Total War Elite Units of the West

Toto zboží si právě prohlíží 9 zákazníků
Empire Total War Elite Units of the West

Empire Total War Elite Units of the West

Kód produktu: KO.7402
104 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 5 bodů na další nákup.
» Více informací

Empire Total War Elite Units of the West - fotografie produktu

Parametry - Empire Total War Elite Units of the West

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Empire Total War Elite Units of the West

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Empire Total War v platformě Steam!

Rozšiřte svou říši s obsahem ke stažení, který je nyní k dispozici!

Hra Elitní jednotky Západu - Stahovatelný obsah pro Empire: Total War™ představuje 14 zcela nových jednotek ze všech hlavních západních frakcí. Představuje zcela nové pěší a jízdní jednotky vybavené nejlepšími zbraněmi a s nejlepším výcvikem, Elitní jednotky Západu DLC je dokonalý doplněk pro vaši armádu Empire a přinese ještě více možností na bitevním poli všem taktikům, kteří se snaží porazit své nepřátele. Jakmile si zakoupíte obsah, odblokujte všech nových 14 elitních jednotek Západu v tažení pro jednoho hráče za následujících podmínek. Budou dostupné i v režimu více hráčů a jednoho hráče, pokud hrajete s příslušnou frakcí.

Maďarští Granátníci (Rakousko)

Maďarští Granátníci bojovaloi v rakouské armádě v 18. století a byli vybíráni především pro svou fyzickou postavu a rozměry. Museli mít dlouhé ruce a umět dobře házet, aby dokázali hodit granát tak daleko, aby je nezabil!

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kasárny vojenského správce v Maďarsku

Jízdní stráž (Británie)

Elitní britská Jízdní stráž je jednotka těžké jjízdy používaná v britské armádě. Používá se jako beranidlo pro proražení nepřátelských pěších linií a vytváření mezer v oddílech nepřítele, jedná se o ceněné jednotky britské armády.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů v Londýně

Švýcarská garda (Francie)

Švýcarská garda bojovala za francouzský národ a byla ceněnou palácovou gardou Ludvíka XVI. V zářivě rudých uniformách a díky elegantním mušketám byli lepším kalibrem lehké pěchoty než většina jejich protivníků.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Palais Bourbon v Paříži

Modré gardy (Spojené provincie)

Modré gardy jsou silná pěchotní jednotka Spojených provincií a od roku 1600 jsou osobní strážci králů. Jde o pluk s vysokým statutem a dlouhou tradicí účastí v boji a vítězství v klíčových bitvách.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů v Amsterdamu

Gardes du Corps (Spojené provincie)

Gardes du Corps byly nejsilnější a často i poslední obrannou linií mnoha vládců Spojených provincií. Oblečené do úchvatných uniforem a na silných koních se tito královští ochránci specializovali na takřka nezastavitelné výpady a pomáhali každé armádě vysokou morálkou a pevnou bitevní disciplínou.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů v Amsterdamu

Gardy Granátníků (Polsko-Litva)

Polské gardy Granátníků jsou důkladně vycvičenou jednotkou granátníků s dokonalou disciplínou, která je pro polskou armádu neocenitelná. Tyto jednotky trávily roky dokonalým výcvikem na správných pozicích pro přípravu a vrhání výbušnin a neustále podstupovali zkoušky v oblasti vzhledu a disciplíny i technických dovedností.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů ve Varšavě

2. Husaři (Prusko)

Tato jednotka lehké jízdy se speciálně vybírala pro kratší postavu a nízkou hmotnost, což vedlo k vysoké rychlosti a obratnosti na bojišti. Ideální pro prudké útoky a uvádění nepřátelských formací do léčky za pohybu, tito rychlí a pohybliví husaři byli odborníky na dohledávání přeživších a léčky pro průzkumnické jednotky.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Brandenburg brána v Berlíně

Bosniaks (Prusko)

Pruští Bosniaks jsou neregulérní jízdní vojáci na lehkém koni schopní zdrcujícího výpadu. Tito jezdci jsou z historie nájemní vojáci a přišli z Balkánu, jak napovídá jejich jméno. Bojují vášnivě a udatně a velmi často je jim odměnou uloupená kořist!

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Armádní úřad v domovských oblastech Pruska

Frei-Korps (Prusko)

tyto neregulérní lehké pěchotní oddíly jsou velmi nutnou protiváhou disciplinovaným a organizovaným řadám pruské armády. Profesionální rváči jsou velmi účinní proti vojákům, které organizovaná pruská pěchota s obtížemi potlačuje.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Armádní úřad nebo kasárny vojenského správce v libovolné provincii

Gardes à cheval (Rusko)

Těžká jízdní jednotka rekrutující se z řad šlechty určená výlučně na ochranu carů. Tito bohatí mužové nebyli vybíráni pro své vojenské umění, ale spíše pro relativní přitažlivost pro Kateřinu Velikou.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Zimní palác v Moskvě

Siemenovski pěší gardy - Rusko

Tato elitní liniová pěchota byla mnohem lépe vybavena než jejich standardní bratři a byla i o něco arogantnější. Díky nádherným uniformám a mnohem lepšímu výcviku to byli vynikající vojáci příkře trestající nedostatek slušnosti.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Zimní palác v Moskvě

Valonské gardy (Španělsko)

Tato vynikající pěchota pocházela z oblasti španělské říše, kde se rodili vynikající vojáci. Jejich výrazné uniformy a barvy je odlišovaly na bojištích jako ochránce králů a královen a jako vynikající vojáky.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Palacio Real de Madrid v Madridu

Legie Spojených států (Spojené státy)

První oficiálně organizovaná armádní jednotka Spojených států. Dobře vycvičení a trénovaní vojáci zvládající bojovat tradiční evropskou linií bitev, i volnější, nepravidelnější podobou vhodnou pro střety s domorodými kminy v Americe.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Armádní úřad nebo kasárny vojenského správce v libovolné provincii

US Marines (Spojené státy)

Sem patří nejtvrdší a nejodvážnější vojáci, jakými se Spojené státy mohou chlubit. Na zemi i na moři je tato jednotka zcela výjimečnou bojovou silou. Vynikající síla námořní pěchoty spolu s její flexibilitou a rychlostí v boji z nich činí výjimečné vojsko. Zřídkakdy ustoupí z již započatého boje, často dávají přednost boji na život a na smrt, než aby nepříteli přenechali píď země.

Požadavky tažení pro jednoho hráče: Námořní kolej v každé provincii

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.