Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG (PC - Origin)

Toto zboží si právě prohlíží 5 zákazníků
Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG (PC - Origin)

Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG (PC - Origin)

Kód produktu: TCE.STE-0007994
684 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 34 bodů na další nákup.
» Více informací

Parametry - Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG (PC - Origin)

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Origin

Návod na aktivaci hry na platformě Origin

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Origin klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.origin.com
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Originu klikněte nahoře na menu Origin a vyberte Uplatnit produktový kód (Redeem Product Code).
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG (PC - Origin)

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Encased je izometrické RPG z postapokalyptického sci-fi prostředí. Hra je inspirována tituly, jako jsou první dva díly Falloutu, Divinity: Original Sin, Baldur’s Gate a jim podobné.

Zkoumejte, bojujte a přepadávejte karavany!

Encased je CRPG s otevřeným světem, který vybízí k prozkoumávání, cílí nejen nastaré fanoušky žánru, ale i na nováčky.Hra je poctou nejlepším hrám tohoto žánru a snaží se hlavní aspekty nejen zachovat, ale ještě je vylepšit a zdokonalit.Pokud chcete v tomto postapokalyptickémsvětě přežít, vytvořte si vlastní zbraněi zbroj a dále je vylepšujte. Hledejtetajemné artefakty v opuštěných labyrintech a zařízeních Předků a využijte je – každá relikvie má unikátní vlastnosti. Covšechno umí? Použijte je na své vybavení a uvidíte sami. Najímejte, přemlouvejte nebo vyhrožujte obyvatelům pouště, abyvám pomohli. Využijte jejich schopnostia dovednosti k prospěchu svému i jiných. Přidejte se do řad Nového Výboru, který se snaží znovu vybudovat starý svět, kbojovníkům za svobodu Republiky Karmínových vrchů, Církve, která chce, aby všichni konvertovali na jejich víru, Phalanxkých nájezdníků nebo vojenského řádu Kshatriya. Každá z frakcí je jiná a má svouvlastní vizi. Pomozte jedné z nich státse tou nejsilnější, zničte je všechny nebo buďte vlkem samotářem.

Encased nepoužívá třídy postav. Díky univerzálnímu systému dovedností a atributůsi můžete svou postavu upravit přesně tak, jak chcete.

Předveďte své taktické dovednosti v tahovém souboji proti různým druhům nepřátel. Kryjte se, využívejte různé druhy zbraní i munice, rozmísťujte pasti nebo se knepřátelům díky energetickému brnění přibližte na dosah a nechte je ochutnat sílu provizorního palcátu! Ruiny ztracenécivilizace jsou plné nepřátel – od zmutované divoké zvěře až po starověké bojovéroboty. K překonání rozličných nepřátelbude třeba použít odlišnou taktiku.

Díky úžasným náhodným setkáním si vytvoříte vlastní unikátní dobrodružství: z vraku letadla vybudujte neproniknutelnou pevnost, vyhrajte gladiátorské hry, unikněte z Labyrintu smrti nebo ukradněte tajemný kufřík z odstaveného auta.

A pamatujte – herní svět bude na vaše činy reagovat. Zachraňte osadu před útokemnájezdníků a udělejte si tak nové důvěryhodné přátele nebo se k nim obraťte zády, pozabíjejte zbylé přeživší a vypleňtetrosky. Je to na vás

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.