Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Hry na PC  »  GOG.com  »  F.E.A.R. Platinum (PC - GOG.com)

F.E.A.R. Platinum (PC - GOG.com)

Elektronická licence
Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků
F.E.A.R. Platinum (PC - GOG.com)

F.E.A.R. Platinum (PC - GOG.com)

Elektronická licence
109 Kč s DPH
5 Kč na další nákup
Kód: KO.8590

F.E.A.R. Platinum (PC - GOG.com) - fotografie produktu

Parametry - F.E.A.R. Platinum (PC - GOG.com)

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma GOG.com

Popis - F.E.A.R. Platinum (PC - GOG.com)

Neznámá militantní skupina ovládla významný vesmírný komplex, zajala rukojmí, ale nezveřejnila žádný seznam požadavků. Vláda reagovala vysláním nejlepších speciálních jednotek. Tajemný výboj však přeruší komunikaci s týmem. Když je o několik okamžiků později spojení obnoveno, je jasné, že protivník měl tentokrát jednoznačně navrch. Na záběrech z akce je zachycen neuvěřitelný masakr, cosi dokázalo doslova rozervat vojáky dřív než stihli jakkoliv zareagovat.

Poslední záchranou jsi ty a jednotka F.E.A.R. určená k boji s neznámými a neobvyklými nepřáteli. Byl jsi vycvičen, vyzbrojen experimntální výzbrojí a byla ti svěřena pravomoc udělat vše nezbytné k ukončení krize, dříve než se situace vymkne veškeré kontrole.

F.E.A.R.: Extraction Point (datadisk)

Příslušníky týmu First Encounter Assault Recon čeká další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Těšit se tedy můžete na nové lokace, zbraně i nepřátele

Hlavní hrdina zůstává sice stejný, ovšem zatímco v původní hře jste vy byli lovcem velitele armády klonů - Paxtona Fettela, v přídavku si vyzkoušíte roli loveného. Pohybovat se budete jak v uzavřených prostorách, tak i na volných prostranstvích. K lidským nepřátelům a přízrakům přibudou irůzní další, nadpřirození prevíti a obohatí se také arzenál zbraní.

F.E.A.R.: Perseus Mandate (datadisk) druhý datadisk pro FPS F.E.A.R. V tomto případě jde však o standalone produkt, takže k jeho hraní nebude potřeba ani původní hry ani prvního datadisku. F.E.A.R. Perseus Mandate nabídne hráčům možnost zažít události v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu. Hlavní kampaň datadisku se totiž bude odvíjet paralelně vedle dění v Armachamu. Díky tomu bude mít hráč možnost ovládat jiného člena jiného F.E.A.R. (First Encounter Assault Recon) týmu, v jehož kůži si zabojuje proti novým nepřátelům, s nimiž se tým z původní hry nikdy nesetkal. Jinak nebudou v datadisku chybět nové zbraně, samozřejmě i nové lokace a upravená AI protivníků i spolubojovníků.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
GOG.com Všechny kategorie
109 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás