Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Field of Glory Empires

Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků
Field of Glory Empires

Field of Glory Empires

Kód produktu: KO.5841
465 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 23 bodů na další nákup.
» Více informací

Field of Glory Empires - fotografie produktu

Parametry - Field of Glory Empires

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

 1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
 2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
 3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
 4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
 5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Field of Glory Empires

Civilizace přicházejí a odcházejí; obyčejní lidé i králové budou stejně zahalení prachem času. Památky a divy se rozpadají pod vlastní váhou. Kulturní dědictví však nezmizelo. Příběhy a legendy o předcích a jejich činech procházejí generacemi, staré vědomosti nezemřou navždy. Brzy nové společnosti, nová království, nové civilizace vyklíčí ze semen těch, které jim předcházely. Úpadkem to neskončí.Přežije vaše dědictví zkoušku času?

Ve strategické hře Field of Glory: Empires se budete muset pohybovat ve složitém a spletitém obraze národů a kmenů, z nichž každý má svou vlastní, odlišnou kulturu. Nacházíte se v Evropě, ve středomořské oblasti klasického věku a zažijete na vlastní kůži to, co vlastně řízení impéria obnáší.

Rozvíjejte svou moc prostřednictvím válečného dobývání a učiňte svou kulturu středem pozornosti, ale buďte opatrní. Mnoho civilizací se zhroutilo, protože včas nezpozorovali známky hrozící krize. Čím starší říše, tím více toho číhá ve stínu. Prosté rozšiřování hranic bez pečlivého utváření formy vlády a kultury nebude nejmoudřejší strategií.

 • Spravujte impérium
Spravujte své impérium v ​​měřítku, které vám vyhovuje: upravte všechny detaily důležité oblasti, vytvořte provincie, abyste dohlíželi na vaše rostoucí království.

 • Budujte
Stavte budovy, které posílí vaši armádu, život vašich občanů a hospodářství. Vytvoř a rozvíjej obchodní sítě zásobující zbožím a zdroji.

 • Bitevní systém
Bitevní systém není jen o tom, kdo přivede větší armádu. Jeho složení a pochopení silných a slabých stránek vás i vašeho nepřítele je rozhodující, takže si moudře vyberte své bojiště a také velitele, aby vedl armádu.

 • strong>Integrace s Field of Glory II
A pokud chcete ještě více přímého kontroly, Field of Glory: Empires vám umožní exportovat a načíst své bitvy ndo Field of Glory II a poté načíst výsledky zpět do Field of Glory: Empires!

 • WEGO
Nejen bitvy rozhodují o válce, ale také chytré manévry. Současné řešení tahu (WEGO) znamená přemýšlet o budoucnosti. Field of Glory: Empires nabízí živý svět, ve kterém každé rozhodnutí má vliv na každého herce.

 • Multiplayer
A když si myslíte, že jste připraveni na výzvu, hrajte proti skutečným soupeřům v jednom z největších asynchronních multiplayerových systémů, jaký kdy byl vytvořen.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.