Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Hry na PC  »  Origin  »  FIFA 23 (PC - Origin)

FIFA 23 (PC - Origin)

Toto zboží si právě prohlíží 15 zákazníků
FIFA 23 (PC - Origin)

FIFA 23 (PC - Origin)

867 Kč
822 Kč s DPH
-5%
41 Kč na další nákup
Kód: TCE.STE-0008863

Parametry - FIFA 23 (PC - Origin)

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Origin

Návod na aktivaci hry na platformě Origin

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Origin klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.origin.com
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Originu klikněte nahoře na menu Origin a vyberte Uplatnit produktový kód (Redeem Product Code).
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - FIFA 23 (PC - Origin)

Elektronická licence určená pro platformu Origin

Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 30.9.2022!

Nejpopulárnější hra světa

EA SPORTS™ FIFA 23 s technologií HyperMotion2 přináší ještě realističtější hratelnost, mužský i ženský FIFA World Cup™ dostupný ve hře později v průběhu sezóny,ženské kluby, možnost hraní napříč platformami a další lákadla. Vyzkoušejte bezkonkurenční autentičnost v podobě více než 19 000 hráčů, 700+ týmů, 100 stadionůa více než 30 lig ve FIFA 23.

Technologie HyperMotion2

EA SPORTS™ FIFA 23 přináší technologii HyperMotion vůbec poprvé také na PC, s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů zeskutečného světa pro ještě autentičtějšíhratelnost. HyperMotion2 zpřístupňuje nové funkce a obohacuje hru FIFA 23 o více než 6000 skutečných animací vytvořených z milionů snímků z pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11. Výsledkem je ještě přirozenější chování fotbalistů a fotbalistek ve FIFA 23, včetně zcela nového systému driblinku, nových mechanik zrychlení a dalších lákadel. Powered by Football™.

FIFA World Cup™

Zažijte vrchol mezinárodního fotbalu s FIFA World Cup Qatar 2022™ a FIFA Women’sWorld Cup Australia and New Zealand 2023™. Největší sportovní turnaj se ve FIFA23 objeví v průběhu sezóny ve formě bezplatné aktualizace. Do režimu FIFA 23 Ultimate Team™ zamíří kompletní obsah inspirovaný FIFA World Cup Qatar 2022™, díkyněmuž si do svého vysněného týmu přidáte trochu té mezinárodní elegance.

FIFA 23 Ultimate Team™

Vybudujte si vysněné mužstvo z tisíců hráčů a soupeřte v nejoblíbenějším režimusérie FIFA s nespočtem způsobů, jak si upravit klub na hřišti i mimo něj. Zahrajte si sami ve Squad Battles, společně vkooperativním FUT, on-line v Division Rivals nebo proti nejlepším ve FUT Champions. FIFA Ultimate Team™ vás navíc po celou sezónu propojí se skutečným světem fotbalu.

FIFA 23 mění systém souhry v režimu Ultimate Team s cílem zajistit větší flexibilitu při budování mužstva a vůbec poprvénabízí možnost hraní napříč platformami, které usnadňuje zápolení s přáteli. Nový prvek Momenty FUT představuje nový způsob hraní v podobě scénářových výzev pro jednoho hráče, tematicky vycházejícíchze skutečných událostí. Další novinkoujsou Kampaně FUT, v jejichž rámci se utkáte o odměny pro svůj klub.

Ženský fotbal

Ve FIFA 23 si odbývá premiéru ženský klubový fotbal, díky čemuž máte možnost zahrát si za některé z největších týmů na světě.

Ženský fotbal ve FIFA 23 s podporou technologie HyperMotion2 kombinuje specializované nasnímání zápasu 11 na 11 s prvotřídní technologií strojového učení ke zpřístupnění nových autentických animací určených výhradně pro ženský fotbal ve FIFA 23.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Origin Všechny kategorie
822 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás