Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Hry na PC  »  Přímé stažení  »  Guild Wars Eye of the North (PC)

Guild Wars Eye of the North (PC)

Elektronická licence
Toto zboží si právě prohlíží 5 zákazníků
Guild Wars Eye of the North (PC)

Guild Wars Eye of the North (PC)

Elektronická licence
499 Kč s DPH
24 Kč na další nákup
Kód: KO.6482

Guild Wars Eye of the North (PC) - fotografie produktu

Parametry - Guild Wars Eye of the North (PC)

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Guild Wars Eye of the North (PC)

Do země Tyria se vrátili hrdinové, aby zvítězili nad silami zla. Abaddon padl, Shiro byl odhalen a titáni byli zahnáni zpět do zemí démonů. Teď však krajinu ničí rozsáhlá zemětřesení, v zemi náhle zejí obrovské propasti a z temných hlubin povstává nová hrozba, jež může znamenat konec věku lidí. Guild Wars: Eye of the North™ je prvním skutečným datadiskem pro Guild Wars®. Zavede vás zpět na kontinent Tyria, domov původní kampaně Prophecies™. Musíte zmobilizovat své existující postavy a po boku přátel se postavit dávnému nepříteli, získávat nové spojence a hrdiny a ponořit se hluboko do zrádných podzemních labyrintů, abyste zničili pradávné zlo. Ať už vyhrajete nebo prohrajete, připravujete dějiště pro příchod Guild Wars® 2.

Vlastnosti produktu:
» Bohatý děj – Vraťte se na válkou zmítaný kontinent Tyrii. Spojte se se starými přáteli, nacházejte nové spojence, mstěte se starým protivníkům a utkejte se s hrozbou tak velkou, že ohrožuje samotnou existenci všech lidí na Tyrii.
» Dungeony – Prozkoumejte spletitý komplex podzemních jeskyní, které se táhnou pod celým kontinentem. 18 víceúrovňových dungeonů plných pastí, rébusů a tajných chodeb.
» Zvěčněte svou legendu – Vaše skutky, trofeje a tituly z dílů Prophecies™, Factions™, Nightfall™ a Eye of the North™ neupadnou v zapomnění. Zůstanou uloženy v pamětní síni Hall of Monuments, aby v nich mohli pokračovat vaši následovníci v Guild Wars® 2.
» 10 nových hrdinů – Získejte pomoc od nových ras. Můžete zkusit požádat Norny, kteří se podobají Vikingům, magické Asury – a čeká vás i pár dalších překvapení.
» 150 nových dovedností – Vyzkoušejte schopnosti, jaké v Guild Wars® ještě nebyly. Například kouzlo „Light of Deldrimor“, které dokáže jak hledat skryté objekty, tak i ničit zlé nepřátele.
» 40 nových zbrojních setů – Kombinace mocných nových setů a vzácných jednotlivých kousků jsou vskutku hodny největších hrdinů v zemi.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
499 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás