Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
 »  Hry na PC  »  Přímé stažení  »  Guild Wars Eye of the North (PC)

Guild Wars Eye of the North (PC)

Toto zboží si právě prohlíží 10 zákazníků
Guild Wars Eye of the North (PC)

Guild Wars Eye of the North (PC)

499 Kč s DPH
24 Kč na další nákup
Kód: KO.6482

Guild Wars Eye of the North (PC) - fotografie produktu

Parametry - Guild Wars Eye of the North (PC)

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Guild Wars Eye of the North (PC)

Do země Tyria se vrátili hrdinové, aby zvítězili nad silami zla. Abaddon padl, Shiro byl odhalen a titáni byli zahnáni zpět do zemí démonů. Teď však krajinu ničí rozsáhlá zemětřesení, v zemi náhle zejí obrovské propasti a z temných hlubin povstává nová hrozba, jež může znamenat konec věku lidí. Guild Wars: Eye of the North™ je prvním skutečným datadiskem pro Guild Wars®. Zavede vás zpět na kontinent Tyria, domov původní kampaně Prophecies™. Musíte zmobilizovat své existující postavy a po boku přátel se postavit dávnému nepříteli, získávat nové spojence a hrdiny a ponořit se hluboko do zrádných podzemních labyrintů, abyste zničili pradávné zlo. Ať už vyhrajete nebo prohrajete, připravujete dějiště pro příchod Guild Wars® 2.

Vlastnosti produktu:
» Bohatý děj – Vraťte se na válkou zmítaný kontinent Tyrii. Spojte se se starými přáteli, nacházejte nové spojence, mstěte se starým protivníkům a utkejte se s hrozbou tak velkou, že ohrožuje samotnou existenci všech lidí na Tyrii.
» Dungeony – Prozkoumejte spletitý komplex podzemních jeskyní, které se táhnou pod celým kontinentem. 18 víceúrovňových dungeonů plných pastí, rébusů a tajných chodeb.
» Zvěčněte svou legendu – Vaše skutky, trofeje a tituly z dílů Prophecies™, Factions™, Nightfall™ a Eye of the North™ neupadnou v zapomnění. Zůstanou uloženy v pamětní síni Hall of Monuments, aby v nich mohli pokračovat vaši následovníci v Guild Wars® 2.
» 10 nových hrdinů – Získejte pomoc od nových ras. Můžete zkusit požádat Norny, kteří se podobají Vikingům, magické Asury – a čeká vás i pár dalších překvapení.
» 150 nových dovedností – Vyzkoušejte schopnosti, jaké v Guild Wars® ještě nebyly. Například kouzlo „Light of Deldrimor“, které dokáže jak hledat skryté objekty, tak i ničit zlé nepřátele.
» 40 nových zbrojních setů – Kombinace mocných nových setů a vzácných jednotlivých kousků jsou vskutku hodny největších hrdinů v zemi.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
499 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás