Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Guns of Icarus Alliance

Toto zboží si právě prohlíží 14 zákazníků
Guns of Icarus Alliance

Guns of Icarus Alliance

Kód produktu: KO.7021
39 Kč
37 Kč včetně DPH
-5%
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 1 bodů na další nákup.
» Více informací

Guns of Icarus Alliance - fotografie produktu

Parametry - Guns of Icarus Alliance

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

 1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
 2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
 3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
 4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
 5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Guns of Icarus Alliance

Guns of Icarus Alliance je rozšířené a definitivní vydání vlajkového vlajkového názvu Museu Guns of Icarus Online , původního hráče - bojová hra airpunk vzducholodí vs-player. Aliance obsahuje veškerý obsah z původního titulu, ale s přidáním spolupráce mezi hráčem a prostředím se jedná o pokračující válku mezi šesti elitními frakcemi, které soupeří o kontrolu nad svět zpustošen stroji a neustále se měnící svět, který hráči neustále formují a přetvářejí. S dobrou lodí a správnou posádkou můžete zdolat nebe - a možná i svět! • Nejlepší zážitek z kooperace Hráči mohou převzít roli pilotů, střelců a inženýrů a společně pracovat jako jedna jednotka, aby maximalizovali efektivitu své vzducholodi a vlastnili nebe. Nebude vám řečeno, abyste zůstali v klidu a nezemřeli, dokud si veterán zachová poměr zabití / smrti. V Guns of Icarus Alliance jste nuceni spolupracovat. Je to zcela vzájemně závislý herní zážitek, který nemůže vyhrát jediný člen posádky.
 • Vaše posádka versus svět Vezměte svou vzducholoď a posádku a postavte se proti obrovskému množství výzev řízených umělou inteligencí, včetně eskortních misí, náletů na konvoje, útoků na základnu a dalších.
 • AI, která se učí AI nebude porazit vleže. Dynamické vzdělávací systémy znamenají, že každá bitva naučí umělé inteligence, jaké taktiky používáte, a tím zvyšuje výzvu při každém boji.
 • Posádka proti posádce Kromě misí řízených umělou inteligencí mohou posádky vzducholodí také bojovat proti sobě proti jiným protivníkům s lidskou posádkou.
 • Na každé bitvě záleží

  Konkurenční frakce jsou v neustálém souboji s úmysly převzít a udržet území a ovládat životně důležité zdroje. Každé vítězství a porážka ovlivní příliv větší války.
 • Staňte se legendou Příběh Guns of Icarus Alliance je neustále psán na základě výsledků online hraní. Získejte klíčové vítězství a vaše jméno se může stát součástí tradice!
 • Živý svět steampunk Řezivo, silně obrněné vzducholodi se štětinami se zbraněmi hlídkují nebe nad zemí zpustošenou mimo opravu průmyslovou revolucí mimo kontrolu.
 • Vytvořte si vlastní vzducholoď Počínaje výběrem základních trupů mohou hráči kombinovat a porovnávat stovky vlastních částí, aby vytvořili vlastní jedinečnou vzducholoď, a poté sestavit posádku, aby ji letěla.
 • Vaše loď je tvůj život Vaše loď je vaším kolektivním životním barem - když loď klesá, posádka s ní klesá. Každý člen posádky hraje nedílnou roli nejen při udržování integrity - „života“ - lodi, ale také při oslabování integrity nepřátelských lodí, když spolupracují na společném vítězství.
Průmyslová revoluce nikdy neskončila. Nové stroje, které se vymkly kontrole, spotřebovaly svět, obarvily oblohu, vyčistily zemi a otrávily vodu. Lidstvo přišlo na pokraj vyhynutí, ale bylo zničeno jejich vlastní neomezenou invencí. Několik kapek civilizace přežilo a ukrývalo se ve štěrbinách světa a je čas na comeback.
Hrstka těchto zbytků, rozdělená širokým množstvím toxické pustiny, vyvinula vzducholoď technologie. Plavba po obloze, bezpečně daleko od otrávené Země, obchodu a průmyslu by konečně mohla začít znovu. Avšak s tak zoufale omezenými zdroji byla válka nevyhnutelná.Po letech izolace si šest frakcí vyvinulo velmi odlišné představy o tom, jak tento nový svět by měl být znovuzískán.


Členové fjordských baronů, kteří jsou povzbuzeni splněným proroctvím, odevzdají své slavnostní šaty připraveni bojovat za země, které jim bylo slíbeno. Když se Creed dostal do blízkosti svých srdcí a za ním stála stará, ale impozantní armáda vzducholodí, baronští se vydali chránit ty, kteří hledají Creed, a získat zpět to, co je jejich právoplatně. Královské sídlo, kdysi obsazené řadou spravedlivých vysokých pánů a dám, nyní vede Stříbrný Spasitel. Inspirace prochází těmito feudálními zeměmi a všichni jsou připraveni vzít zbraně znovu, aby se znovu stali celými.


Většina světa se snaží vymknout kontrole, ale Chaladoniáni se zajímají pouze o opravu jediného aspektu: příliš dlouho izolovaný na východních ostrovech se Řád Chaladon pustí do mise, která ukončí ekologickou devastaci, na které se podílejí jejich sousedé z pevniny. Dny jsou již číslovány jako přirozená rovnováha světa spirály vymkla kontrole, takže všechno na planetě zemřelo. Obyvatelé ostrova se ptají, kdo zemře jako první? Se svými pokročilými organickými technologiemi jsou Chaladoniáni přesvědčeni, že to nebudou oni.


Drsný, manipulativní a agresivní jsou nejčastější slova používaná k popisu ti z Mercantile Guild. Jedině zoufalství válkou zničeného světa by jim umožnilo uniknout bezohledným obchodům, pro které jsou známy. Mercantile Guild ví, že všechno má svou cenu a jsou přirozeně přitahovány nejlepšími transakcemi. Obchodníci nezlobí víc, než jim popírají obchod. Se zisky na nejvyšší úrovni se Gilda vkrádá do každého kouta světa v naději, že najde odplatu a přiměje své nepřátele zaplatit konečnou cenu.


Anglická republika se snaží odhalit pozůstatky starověké civilizace zpod severní icescapes. V těchto zničených, zapuštěných městech, válečné stroje plivají kouř a artefakty využívají sílu blesku. Angleans prohlašují, že přes tyto relikvie, Starci jim zašeptají temná tajemství. Navzdory chátrání jsou pohřbená panoráma města pro Angličany důkazem toho, že čas Antiků byl lepší. Místo toho, aby našli nový způsob života, věří, že jeden velký čeká na vzkříšení. Díky nově objeveným silám se Angléané stali smrtícími harburery druhého Zlatého věku.


Spory, nepořádek a zmatek se zmocnily země příliš dlouho. Lidé putují po pustinách bez naděje a bez cíle. Jak nepředstavitelný způsob života, život bez smyslu. Tento život neexistuje v mezích říše Yesha. Bezcílová duše může opět najít odhodlání v jednom ze svých velkých západních měst se svými zahradami sloupů alabastru a obklopených velkými kamennými zdmi. Ať už to bude stát strážce v paláci, sbírat vrcholy stolů v restauraci nebo bojovat prudce na bojišti, může Yeshan vést naplněný život sledováním jejich vysvěcené cesty.


Časem poušť mění všechny věci na písek a prach - všechny věci kromě Arashiho ligy. Arashi, složený z různorodých kmenů ovládaných nejmocnějším válečníkem, věří, že k životu si zaslouží jen ty nejsilnější. Slabší klany jsou pošlapány, když se tvrdší spojují a opevňují řady impozantní Ligy, protože to dělá cestu ven z pouště do světa neznámého. Arashiho touha po zkoušce, aby byla prokázána jejich síla a dominance. Svět je pro ně jen arénou, kde může zůstat jen jeden.

Jedná se o šest velkých sil, které jsou v současné době známy, ale zvěsti o mnoha jiných tajemstvích jsou vylučovány v odlehlých pevnostech, sklízejí čas a shromažďují sílu. Kdo ví, co může mít budoucnost?
Vyberte frakci, postavte vlastní vzducholoď, sestavte důvěryhodnou posádku a získejte připraven změnit svět!

Každá mise, kterou podniknete, ať už má za následek vítězství nebo porážku, bude mít vliv na frakční boj o nadvládu. Zahrajte si, jak chcete: stát se berserkerem, který žádá pouze o bitvu a dobytí, ochrání vaši doménu před agresivními útočníky, nebo přijme jeden z neustále se měnících cílů vaší frakce.

Mise mají celou řadu podob, včetně přímých bitev vzducholodí, napjatých infiltrací, nájezdů konvojů, útoků na silně opevněných základnách a mnoho dalšího. Udělejte dojem na frakci a užijete si skvělé odměny, od jedinečných kostýmů postavy až po výkonné experimentální zbraně.

Příběh Guns of Icarus Alliance je neustále psán a ve hře události určují průběh příběhu. To znamená, že hráč, který dosáhne klíčového vítězství, dohlíží na notoricky známý masakr nebo odmítá ohromnou invazi, může zjistit, že jeho jméno se stává součástí oficiálního příběhu.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.