Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Kid Icarus Uprising

Kid Icarus Uprising

Toto zboží si právě prohlíží 11 zákazníků
Kid Icarus Uprising

Kid Icarus Uprising

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6858

Kid Icarus Uprising - fotografie produktu

Parametry - Kid Icarus Uprising

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Kid Icarus Uprising

Jedna z nejpopulárnějších sérií v dlouhé historii společnosti Nintendo se vrací a to s pompou v působivém 3D! Pit, slavný protagonista série, je zpět v nové hře, kterou právě pro systém Nintendo 3DS vytvořil Masahiro Sakurai, tvůrce sérií Kirby a Super Smash Bros., s týmem vývojářů z Project Sora.

Příběh hry začíná návratem královny podsvětí Medusy a její armády monster. Hrdinný anděl Pit se musí s pomocí bohyně světla a ochránkyně lidského druhu Paluteny postavit silám temnoty a bojovat s Medusou a jejími poskoky ve vzduchu i na zemi.

Ovládání v Kid Icarus: Uprising je navržené tak, aby fungovalo s jedinečnou herní kombinací letu, střelby a boje na blízko a nabízí nepřekonatelnou přesnost, rychlost a hloubku, která oddané hráče odmění. Hráč levou rukou ovládá Circle Pad a v pravé zároveň drží stylus. Ke každé kopii hry je zdarma přibalený stojan, který drží Nintendo 3DS postavené na jakékoli rovné ploše a poskytuje tak hráči zbrusu nový herní zážitek.

Díky široké škále dostupných zbraní hru můžete hrát vícekrát a pokaždé si ji užijete. Hráči si mohou osvojit devět různých kategorií zbraní od luků po drápy, zjistit, jaké jsou jejich jedinečné vlastnosti, a rozhodnout se, která zbraň se nejlépe hodí do jakého boje a k hráčovu stylu hraní.

Hra také používá výjimečný nový systém, díky kterému může každý hráč přizpůsobit herní zážitek svým potřebám: Démonův kotel (Fiend’s Cauldron) hráči umožňuje upravit intenzitu jednotlivých kapitol na stupnici od 0.0 do 9.0. Čím větší intenzita, tím budou mít nepřátelé více energie a tím budou agresivnější a jejich údery silnější – ale pokud je hráč porazí, získá z nich silnější zbraně a více srdcí. Srdce se dají také použít k zakoupení nových zbraní. Základně je intenzita nastavena na hodnotu 2.0, ale hráč ji může přesně zvyšovat či snižovat o desetiny. Pokud chce hráč intenzitu zvýšit, musí nejprve do Démonova kotle vsadit určitý počet srdcí. Pokud pak v průběhu kapitoly padne, o některá srdce přijde a intenzita se automaticky sníží.

Kid Icarus: Uprising je kompatibilní s příslušenstvím Circle Pad Pro, které poskytuje alternativní ovládání pro leváky. Pokud hráč používá Circle Pad Pro, drží stylus v levé ruce a Circle Pad používá rukou pravou.

  • Kid Icarus: Uprising, hra, kterou navrhl Masahiro Sakurai – tvůrce Super Smash Bros.™ – je epická, akcí nabitá pouť, která se odvíjí v úchvatné 3D grafice. Hra také disponuje plně nadabovanými úrovněmi a skvělým soundtrackem.
  • Každá kapitola vám zaručí nonstop akci a dělí se do dvou sekcí: boj ve vzduchu a boj na zemi. Ve vzdušných soubojích se napětí stupňuje jako v dynamické řízené střílečce. Když se pak Pit potýká s nepřáteli na zemi, hra se ovládá spíše jako střílečka z pohledu třetí osoby.
  • Díky široké škále dostupných zbraní hru můžete hrát vícekrát a pokaždé si ji užijete. Hráči si mohou osvojit devět různých kategorií zbraní od luků po drápy, zjistit, jaké jsou jejich jedinečné vlastnosti, a rozhodnout se, která zbraň se nejlépe hodí do jakého boje a k hráčovu stylu hraní.
  • Vyzkoušejte si netradičně podaný multiplayer v módu Light vs. Dark, kde spolu na zemi zápasí dva týmy a postupně soupeři ubírají zdraví pokaždé, když je jeden ze členů týmu poražen. Poté, co jeden tým přijde o všechny body zdraví, se týmový souboj promění v lov. Aby soupeřův tým souboj vyhrál, musí najít a zneškodnit posledního osamoceného anděla druhého týmu.
  • Hra je kompatibilní s AR kartami. Pomocí 3D kamery zabudované v systému Nintendo 3DS dokáže poznat nespočet speciálně navržených AR karet; na obrazovce se vám pak mohou objevit animované postavičky ze hry nebo spolu mohou postavičky ze dvou různých karet i bojovat.
  • Jednoduché, intuitivní ovládání funguje tak, že hráči drží konzoli v levé ruce a pravou zaměřují poklepáváním stylusem na dotykovou obrazovku. Ovládání je dostatečně jednoduché na to, aby si ho hráč mohl rychle osvojit, ale zároveň nabízí hloubku a možnost strategie pro pokročilé manévry.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
899 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás