Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Last Day of June

Toto zboží si právě prohlíží 15 zákazníků
Last Day of June

Last Day of June

Kód produktu: KO.7013
100 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 5 bodů na další nákup.
» Více informací

Last Day of June - fotografie produktu

Parametry - Last Day of June

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Last Day of June

Připojte se k Carlovi a červnu na tom, co začíná jako magický výlet na jejich oblíbené místo, a pokuste se odemknout sled událostí, které by mohly zachránit den - a červnový život - v tomto filmovém zážitku, který vás přiměje požádat sami: „Co bych udělal, abych zachránil toho, koho miluji?“

+ Mnohoúhelník (USA): 8,5 / 10
+ EuroGamer (UK): DOPORUČUJEME
+ Jeauxactu (FR): 8,5 / 10
+ IGN (ES): 84/100
+ multiplayer (IT): 8,5 / 10

Poslední červnový den je interaktivní příběh o lásce a ztrátě od hvězdné hvězdy tým tvůrců - včetně kriticky uznávaného režiséra Massima Guariniho ( Murasaki Baby, Shadows of the Damned ) a oceněného hudebníka a producenta filmu Stevena Wilsona a spolupráce se spisovatelem / režisér / animátor Jess Cope (animátor filmu „ Frankenweenie “, režisér společnosti Metallica „ Zde přichází pomsta “hudební video).  • DOTAZ ŘÍDÍCÍ SRDCE: Poslední červnový den je inspirován strašidelnou písní Stevena Wilsona „Cesta domů“. Vytvořeno jako interaktivní dobrodružství, Poslední den v červnu vezme hráče na hlubokou a zákeřnou cestu.


  • POETRIE V POHYBU: Skutečná umělecká inovace ve vizualizaci hořkosladkého příběhu vyprávěného skrz příjemný, malířský svět, který ukazuje krásu života a lásky, ale také rozpory se ztrátou.


  • ZAMĚSTNANOST V ZKUŠENOSTI: Carl je odhodlán zachránit své milované a poháněné mocí smutku a představuje hráče do posledního červnového dne. Ale jak oni komunikují s vyprávěním, hráči postupují od diváka k postavě hluboce propojené v příběhu.


  • FATE-ALTERING PUZZLES: < / strong> Zažijte poslední červnový den cestováním zpět v čase skrze její obrazy a pokuste se změnit výsledky osudné a konečné jízdy domů vyřešením emocionálně náročných hádanek.


  • INTERAKTIVNÍ STORYTELLING: Carl a June příběh postupuje v klíčových okamžicích, kdy je třeba učinit rozhodnutí měnící život, ale hráči možná budou muset navigovat neúmyslnými důsledky, které vytvářejí nová dilemata - a potenciálně nové příležitosti.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.