Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Layton's Mystery Journey

Layton's Mystery Journey

Toto zboží si právě prohlíží 8 zákazníků
Layton's Mystery Journey

Layton's Mystery Journey

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6856

Layton's Mystery Journey - fotografie produktu

Parametry - Layton's Mystery Journey

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Layton's Mystery Journey

Deset let od prvního vstupu Professora Laytona na scénu, přichází na řadu jeho dcera Katrielle, aby převzala rodinný podnik na řešení záhad v LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy.


Hádanky dráždící mozek, intuitivní hraní přes dotykovou obrazovku a okouzlující rozmarná atmosféra, které fanoušci série moc dobře znají a milují, to všechno se vrací v tomto novém přírůstku do série. Ale připravte se také na to, že se seznámíte s úplně novými postavami a vypravíte se na úplně nové a vzrušující dobrodružství. Protože nikdo neví, kde se známý Professor zrovna nachází, jeho dcera Katrielle vystoupí do světla ramp, založí si vlastní detektivní agenturu a vydá se vybudovat si jméno v ruchu a shonu rádoby viktoriánského Londýna. K nové Katriellině partičce se přidá Ernest Greeves, mladý student Gressenhellererské univerzity, který pracuje jako její asistent, a její první klient, mluvící pes Sherl se sarkastickou povahou, ale věrným srdcem.


Vyšetřování, pozorování a dedukce budou klíčovými dovednostmi, jaké bude hráč potřebovat, aby provedl Katrielle a její společníky spoustou hádanek a výzev, jež na ně čekají. Hra se točí kolem prozkoumávání Londýna, povídání si s pestrými mistními obyvateli a obchodníky, které potkáte při prozkoumávání zajímavých míst, která navštívíte při hledání důkazů, mincí s nápovědou a další věci, a samozřejmě řešení bezpočtu hádanek, na něž po cestě narazíte. Hra obsahuje dvanáct různých případů spojujících se do jednoho velkého příběhu týkajícího se sedmi Draků - “milionářů” z názvu hry - tajemných a vlivných postav města Londýna. Jakou konspiraci můžou skrývat? To musí zjistit právě Katrielle!


Nintendo 3DS verze hry LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy se může pochlubit ještě větším množství hádanek, než jste měli možnost najít v jakémkoliv předchozím titulu série, a denně, po dobu jednoho roku si budete moct stáhnout další bonusové hádanky. Hráči, kteří zatouží po přestávce od sbírání indícií a řešení hádanek v hlavní příběhové lince, si můžou můžou odskočit do tří odemykatelných miniher. Například v Hound in the Pound bude cílem dovést Sherla k východu pomocí stanoveného počtu kroků za použití přepínačů k přesunu bloků a změně jeho cesty. A pro ty, kteří se budou chtít do Laytonova světa ponořit o něco více, najdete v herním světě slušnou porci sběratelských předmětů a možností úprav, jako třeba možnost obléknout Katrielle do široké škály různých oblečků a vyzdobit si agenturu pestrou nabídkou dekorativních prvků.
 

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 029 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás