Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Madden NFL 19

Madden NFL 19

Elektronická licence
Toto zboží si právě prohlíží 8 zákazníků
Madden NFL 19

Madden NFL 19

Elektronická licence
1 199 Kč s DPH
59 Kč na další nákup
Kód: KO.5478

Madden NFL 19 - fotografie produktu

Parametry - Madden NFL 19

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Origin

Návod na aktivaci hry na platformě Origin

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

 1. Nejprve je potřeba zapnout Origin klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.origin.com
 2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
 3. Na obrazovce Originu klikněte nahoře na menu Origin a vyberte Uplatnit produktový kód (Redeem Product Code).
 4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
 5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Madden NFL 19

Dosáhněte dokonalosti v novém Madden NFL 19 s přesnějším ovládáním! Vylepšete vaše dovednosti na hřišti a díky novince v podobě Real Player Motion si užijte realistické hratelnosti. Postavte si svou vlastní strategii od základu v inovovaných nástrojích pro stavbu týmu a vůbec poprvé v sérii si užijte vámi upravený draft. V neposlední řadě je tu zpět Ultimate Team s novými hvězdami NFL, kdy můžete soupeřit online o místo na výsluní.

NOVÉ STYLY HRANÍ

 • Real Player Motion: Postavený od základů, Real Player Motion mění styl jakým budete Madden hrát a přinese vám na hřišti hru měnící kontrolu a preciznost. Realistické pohyby charakterů vám poskytnou hladké, ponořující animace pro adaptivní a uvěřitelné pohyby hráčů přičemž rozdílné animace vytváří autentický pohyb unikátní pro každou pozici a typ těla. Vaši oblíbení hráči budou od výkopu po závěrečný hvizd vypadat jako živý.
 • One-cut: Kontroluj svého nosiče míče a měň strany, vyhýbej se zákrokům, a zrychli směrem k end zóně.
 • Hit the Hole: Umožní vašemu nosiči míče najít otevřenou cestu skrz obranu, manévrovat kolem soupeřů, a bezproblémově proběhnout obranou soupeře k získání vice yardů.
 • Push the Pile: Dostaňte se přes obranu skrz mlýn pro získání prvního downu nebo touchdownu.
 • Zone Coverage AI: Autentické NFL principy pokrývání zón vybaví vaše obránce lepší nezbytnou inteligencí a technikou pro vice efektivní kontra ofenzívu. 
PREZENTACE

 • Styly Podpisů: Superhvězdy NFL se hýbou a reagují jako v reálném životě a ukazují ve hře jejich unikátní osobnost a způsoby.
 • Uživatelem Kontrolované Oslavy: Oslavuj podle sebe s plnou kolekcí fanoušky oblíbenými oslavami a přines nova swag do dnešní NFL.
OBLÍBENÉ STYLY HRANÍ

Franchise: Kontroluj svůj plán a rozvíjej hráče cestou k Super Bowlu!

Klíčovou roli vašich rozhodnutí hraje strategie, kdy získáte kontrolu nad tím, jak vybudovat vaší dynastii ve třech úplně nových konceptech budování frančízy. Nastav svému týmu tvář určením autentického útočného a obranného plánu, poté trénuj, rozvíjej se a získej hráče, kteří budou přímo pasovat do tvého plánu s využitím nových pozičních typů hráčů. Sleduj jak tvoje vítězná taktika přichází k životu a doveď svůj tým k několika Super Bowlům!

Nové koncepty budování frančízy

Plány

 • Výběr plánu: Postavte si sestavu, která bude nejlépe vyhovovat vašemu hernímu stylu s autentickými útočnými a obrannými plány a buďte odměněni hráčskými a týmovými boosty když se vaši hráči srovnají s vašimi plány.
 • Poziční hloubka plánu: Určete hráče k plnění specifických rolí, které budou nejlépe pasovat vašemu plánu na obou stranách míče a speciálních týmech.
Rozvoj hráče

 • Poziční archetypy: Váš plán určí, jaké archetypy jsou nejlepší na jakou pozici. Každý poziční archetyp má své silné a slabé stránky, podle toho musíte udělat rozhodnutí kolem kterého důležitého hráče postavíte vaší taktiku. Vybírejte až ze 4 archetypů na každou pozici v útoku a obraně k nejlepšímu zapadnutí do vaší taktiky.
 • Systém dovednostních bodů: Nový systém dovednostních bodů vám poskytne hladší a vyváženější metody pro rozvoj hráče. Získávej XP na hřišti k získání dovednostních bodů pro vylepšení vašeho hráče na o jeden overall bod. Každé vylepšení dovednostním bodem permanentně zvýší hodnocení vybraného archetypu hráče. 
 • Běžný draft pro vytvoření třídy: Vytvářej, sdílej a vkládej běžný draft tříd inspirovaný vašemi oblíbenými hráči z minulosti a současnosti.
 • Madden Ultimate Team: Vaši hráči, vaše strategie, vaše sláva.
 • Madden Ultimate Team vám přináší kompletní NFL fantasy mód budování mužstva s novými možnostmi jak získat vaše oblíbené hráče z minulosti i současnosti a užívání si zábavy, živých solo a koop výzev v clorořním soutěžení. Získávej odměny ve všech nových možnostech jak hrát a vylepšovat svůj tým s hostováním legendárních NFL hráčů.


Nové Způsoby Budování a Soutěžení

 • Posilte vaše hráče: Vylepšete vaše hráče s větší kontrolou progresu NFL hvězd, které jsou pro vás nejdůležitější. Vylepšujte hráče, aby se stali základem vašeho týmu hraním zápasů, přidáváním tréninkových dávek nebo odemykáním speciálních schopností během sezóny.
 • Sólo bitvy: Žebříček řídící systém odměn, který vám umožní porovnat svůj výkon s jedinečnými výzvami her pro jednoho hráče během každého týdne proti jiným hráčům MUT.
 • MUT Týmy vs. CPU: Spojte se s přáteli, abyste se vypořádali s nejnáročnějšími úkoly vyvíjenými MUT designéry.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 199 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás