Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Medieval Dynasty (PC - Steam)

Toto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků
Medieval Dynasty (PC - Steam)

Medieval Dynasty (PC - Steam)

Kód produktu: KO.7555
380 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 19 bodů na další nákup.
» Více informací

Medieval Dynasty (PC - Steam) - fotografie produktu

Parametry - Medieval Dynasty (PC - Steam)

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Medieval Dynasty (PC - Steam)

Evropa v raném středověku - šlechtici a duchovenstvo a obchod mezi národy přináší prosperitu i závist, nedůvěru a chamtivost. Vojenský konflikt je všude a mění se celé kontinenty.

Ve středověké dynastii se ujímáte role mladého muže, který uprchl z války a chce vzít svůj osud do svých rukou. Ze samoty, nezkušenosti a chudoby se vyvinete v mistra mnoha dovedností, vůdce vaší komunity a zakladatele prosperující dynastie, která má vydržet a prosperovat pro další generace. Ochrana proti divokým zvířatům při lovu potravy, shromažďování zdrojů a řemeslné výbavě, stavění domu a stavění celé rušné vesnice při zakládání rodiny - to vše přispívá k jedinečnému zážitku ze hry napříč mnoha žánry. Tvrdé zimy a neočekávané události zpochybňují vaše dovednosti a obratnost, když se snažíte budovat své vlastní dědictví.

Můžete se rozhodnout sledovat hlavní kapitoly, řešit úkoly nebo se jen toulat a prozkoumat obrovský středověký svět - ale buďte opatrní, protože se vás vlci nebo medvědi mohou pokusit kousnout ... Začněte s nejjednoduššími věcmi pro vlastní přežití jako je lov a zemědělství, stejně jako budování domova. Založte si rodinu a nechte dědice - lákejte ostatní, aby žili poblíž a pracovali pro vás, postavte mnoho dalších budov a proměňte své sídlo v pulzující vesnici a nakonec prosperující dynastii, která bude vládnout po generace.

Čeká na vás obrovský středověký otevřený 3D svět ... Buďte si vědomi krutých zim a neočekávaných událostí a vylepšujte své dovednosti, abyste se ze středověkého přeživšího stali vládcem dynastie. Popadněte sekeru, kladivo nebo lovecký luk - a vytvořte si svůj odkaz!
Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.