Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Metroid Prime Federation Force

Metroid Prime Federation Force

Toto zboží si právě prohlíží 5 zákazníků
Metroid Prime Federation Force

Metroid Prime Federation Force

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6987

Metroid Prime Federation Force - fotografie produktu

Parametry - Metroid Prime Federation Force

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Metroid Prime Federation Force

Galaxie nežije v míru. Samus™ možná vyhrála poslední bitvu, ale válka s vesmírnými piráty ještě zdaleka nekončí. Přihlaste se k armádě Federace a připojte se v této multiplayerové sci-fi střílečce přes místní připojení nebo online ke čtyřčlenné* četě. Bojujte se svými parťáky ve specializovaných Mech oblecích a zbavte se vesmírných pirátů a dalších hrozeb, které na vás číhají

Přihlaste se do elitní odnože Galaktické federace a braňte galaxii v Metroid Prime: Federation Force pouze na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS! V této sci-fi střílečce z pohledu první osoby objevíte nové dobrodružství ve světě Metroidu, spojíte se s vojáky ve vašem okolí nebo online* a společně pokoříte akcí nabité multiplayerové mise!

Na misi se můžete vydat buď sami, nebo se třemi kamarády**, se kterými budete silnější a také si budete moct dovolit používat promyšlenější strategie. V každé misi si volíte svou roli v týmu tak, že si vyberete jednu ze čtyř různých zbraní a MODů, se kterými upravujete svůj Mech a maximalizujete tak svou šanci na přežití. Ať už se chcete soustředit na uzdravování spojenců, nebo chcete raději rozšířit svůj arzenál, vaší největší výhodou je spolupráce. Spolupracujte, plňte mise a porážejte bossy a agresivní monstra jako jedna jednotka. Nebezpečný svět Metroidu™ vám leží u nohou. Uctěte svůj slib jej chránit a bojujte… dokud ještě máte za co bojovat. Přichází další kapitola ságy Metroid Prime™.

Galaktická federace vás potřebuje!

Obyvatelé galaxie nežijí v míru. I po zničení Phazonu a narušené planety Phaaze je stále ohrožují Vesmírní piráti. V roli člena Federačního vojska, jednotky nejlepších z nejlepších sestavené Galaktickou federací, je vaší povinností tuto hrozbu vymýtit. Oblečte se do specializované bojové zbroje známé jako Mech a vydejte se do zpustošené soustavy Bermuda, kde bude vaším úkolem prověřit hlášení o podezřelých aktivitách a zlikvidovat svým praktickým blasterem všechny, kteří se vám postaví do cesty!

Přistaňte na nehostinných planetách a infiltrujte nepřátelské základny, řešte hádanky ve vesmírném prostředí a bojujte s hrůzostrašnými mimozemskými živočichy všech tvarů a velikostí v rámci účelových misí. Našlapujte po špičkách jako osamělý voják, nebo se přes místní připojení nebo online* připojte k četě až čtyř hráčů a postavte se Vesmírným pirátům!

Bojujte jako jeden, přežijte jako tým!

Když plníte mise v týmu, spolupráce je pro přežití naprosto nezbytná. Před každým úkolem mezi své kolegy rozdělte různé typy AUX munice, se kterou budete moci uprostřed mise jeden druhého podporovat. Například můžete na člena svého týmu vystřelit opravnou kapsuli a tím ho uprostřed boje vyléčit, nebo můžete na nepřítele použít zpomalovací paprsek a dát tak svému týmu perfektní příležitost vyřadit jej ze hry!

S každou splněnou misí získáte MODy, které mohou vylepšit obranu vašeho Mecha a propůjčit mu nové schopnosti, které budete potřebovat na těžší zkoušky, které vás teprve čekají. Pokud chcete svého Mecha obléci do nového hávu, můžete si jeho vzhled přizpůsobit množstvím různých barevných přelivů. S kompatibilní figurkou amiibo (samostatně v prodeji) můžete dokonce odemknout speciální vzory!

Odpalte je!

Odpočiňte si od nekonečných bojů s Vesmírnými piráty a uvolněte se jedním nebo dvěma zápasy v Blast Ballu! V tomto originálním futuristickém sportu se až šest hráčů rozdělí do dvou týmů a pilotují každý svůj vlastní Mech, s jehož kanóny se snaží odpálit velký míč do branky soupeřů a získat tak cenné body. Hrajte sami, s rodinou a kamarády ve vašem okolí přes Local Play a Download Play**, nebo najděte vhodné soupeře v rámci online multiplayeru*. Díky tomuto sci-fi sportu se můžete rychle seznámit se svým Mechem nebo si přátelsky zasoutěžit se členy své čety!

Metroid Prime: Blast Ball je nyní také dostupný ke stažení zdarma* v Nintendo eShopu na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS.

Spojte se s ostatními hráči – nebo hrozbu pokořte sami – a braňte galaxii, jakkoliv uznáte za vhodné, v Metroid Prime: Federation Force pouze na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS!

  • Ponořte se do kooperativní sci-fi střílečky zasazené do světa Metroid Prime
  • Kryjte v bitvě své spolubojovníky díky AUX munici a přizpůsobujte si svého Mecha MODy, barevnými přelivy a zbraněmi, které vymezují vaši roli v rámci týmu
  • V této sci-fi střílečce z pohledu první osoby zasazené do světa Metroidu™ se mohou multiplayerových misí zúčastnit až čtyři hráči*. Putujte vesmírem, řešte hádanky a probojovávejte se svým dobrodružstvím buď sólo, nebo v týmu!
  • Pusťte se do práce sami nebo s týmem spoluhráčů, vyžeňte nepřátele ze základen a plňte cílené mise proti vesmírným pirátům
  • Objevte futuristickou kratochvíli ve formě Metroid Prime™: Blast Ballu, sci-fi sportu zasazenému do světa Metroidu, ve kterém hrají tři proti třem a hráči se snaží doslova dostřílet míč do soupeřovy branky

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 029 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás