Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Monster Hunter 3 Ultimate

Monster Hunter 3 Ultimate

Toto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků
Monster Hunter 3 Ultimate

Monster Hunter 3 Ultimate

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6592

Monster Hunter 3 Ultimate - fotografie produktu

Parametry - Monster Hunter 3 Ultimate

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Monster Hunter 3 Ultimate

Monster Hunter 3 Ultimate je exkluzivní přepracované verze akční hry Monster Hunter Tri, která vyšla v roce 2010 pro Wii. Tato hra dostane verzi pro Wii U a Nintendo 3DS, mezi kterými bude možné sdílet data.

Tento popis se týká Wii U verze titulu!

O hře:

Monster Hunter 3 Ultimate vás zavede do rozsáhlého a pestrého světa, ve kterém budete jako nadějný mladý lovec bojovat za slávu, bohatství a životy vesničanů. Za hranicemi vaši rodné vesnice totiž žije a dýchá divočina jež je domovem neuvěřitelného množství nestvůr, které svou stavbou a monstrózní velikostí připomínají vyhynulé dinosaury. Lidé těmto kreaturám říkají Behemoti a divočině vládnou už dlouho. Vy však máte tu sílu dokázat, že lidstvo je pravým pánem tohoto světa!

Herní systém:

Monster Hunter se můžete spolehnout pouze na tři věci: vaši výzbroj, vaše spolubojovníky a vaši obratnost. Neexistuje žádná zkratka, díky které byste se obratem stali legendárním lovcem, ale ti z vás, kteří se rozhodnou následovat volání divočiny, mohou očekávat stovky hodin dobrodružství, které vás odmění. Vytvořte si vlastního bojovníka a vydejte se s ním na neuvěřitelnou pouť.

Cesta za slávou:

Proslavte se plněním stovek úkolů, které vám zadá cech ve vesnici Moga. Tam se můžete naučit základy lovu, zjistit, který z mnoha dostupných typů zbraní vám vyhovuje nejvíc, a začít sbírat suroviny, které budete k úspěchu potřebovat.

Boj v Monster Hunter 3 Ultimate je napínavý a svižný, takže se budete muset mít při lovu kořisti stále na pozoru. Nová volitelná funkce zaměření kamery na cíl vám snadno umožní rychle se zaměřit monstra, která jsou poblíž, stisknutím jediného tlačítka.

Sestrojte stovky nových předmětů a částí zbroje, utkejte se s tucty nových monster a rozšiřte si hru ještě více s dalšími úkoly, které jsou zdarma dostupné ke stažení.

Do zbraně!

Každý z dvanácti dostupných typů zbraní – kladivo, pár mečů, kopí, puškodřevec, dlouhý meč, obouruční meč, těžká lukopuška, lehká lukopuška, lovecký roh, luk, přepínací sekera a meč a štít – má své výhody a nevýhody. Kladivo je pomalé ale nesmírně silné, zatímco dva meče jsou ideální pro hbité lovce, kteří preferují rychlé, plynulé výpady. Výzbroj si můžete změnit, než se vydáte do terénu, takže se správně připravte na úkol, který vás právě čeká.

K úspěchu ale budete potřebovat víc než jen silnou výzbroj – každé monstrum budete nejdříve muset pozorovat, zjistit, jaké jsou jeho slabiny, a naučit se předvídat jeho útoky. Vrhejte střely, abyste svůj cíl oslepili a omráčili, a pak použijte maso jako návnadu, vlákejte zvíře do pasti a zaútočte na něj ve chvíli, kdy bude nejzranitelnější. Ale buďte opatrní: taková taktika na všechna monstra nezabere, takže budete potřebovat chytrou hlavu a zrak jako ostříž, abyste přišli na to, jak se s každou bestií, která vám bude stát v cestě, nejlépe vypořádat.

Efektivní útok je jedna věc, ale budete také potřebovat masivní zbroj, která by vás před těmito brutálními netvory ochránila. Párujte rukavice, hrudní pláty, přilby a další kusy brnění a vytvořte si svůj ideální set. Vězte ale, že každá kombinace má svou silnou i slabou stránku. Kompletní set brnění stejného druhu vám často zpřístupní nové dovednosti nebo zvýšené atributy. K zesílení těchto účinků můžete navíc používat drahokamy, které si sami vyrobíte a zbroj si jimi zkrášlíte. Vyrobte si vše, co budete potřebovat, a staňte se nejobávanějším lovcem na světě!

Multiplayer:

Ponořte se do úžasného ekosystémů, kde lidstvo žije společně s fantastickými tvory toulajícími se na souši, pod vodou i ve vzduchu. Můžete jít na lov jako vlk samotář, ale můžete vyrazit také v partě až čtyř hráčů a to jak lokálně, tak online.

Exkluzivní prvky:

Monster Hunter 3 Ultimate oproti původní verzi Monster Hunter Tri obsahuje celou řadu změn jak v herním světě tak například ve zbraních a jiných předmětech. Přibyla také nová monstra.

Wii U verze vyniká především přepracovanou grafikou, která nyní navíc podporuje vysoké rozlišení. Dále tato verze využívá dotykového displeje Wii U GamePadu pro zobrazení map, inventáře, statusu a spoustu dalších dodatečných informací.

Sdílení dat mezi verzemi pro Wii U a 3DS:

Monster Hunter 3 Ultimate je nejen ve verzi pro Wii U, ale také v kapesní verzi pro Nintendo 3DS. Obě vydání mezi sebou mohou sdílet data – přesněji řečeno prostřednictvím dodatečné aplikace pro Nintendo 3DS, kterou bude možné stáhnout, můžete posílat uložené pozice z 3DS verze hry do verze pro Wii U a naopak. Takže po večerech třeba můžete vyrazit na lov s přáteli a přes den zlepšovat své vlastnosti lovením na cestách.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 509 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás