Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Pinnacle Studio 24 Standard

Toto zboží si právě prohlíží 5 zákazníků
Pinnacle Studio 24 Standard

Pinnacle Studio 24 Standard

Kód produktu: TCE.218002399910
1285 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 64 bodů na další nákup.
» Více informací

Parametry - Pinnacle Studio 24 Standard

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Pinnacle Studio 24 Standard

Elektronická licence, podmínkou pro fakturaci je vyplnění emailové adresy, kde budou zaslány přístupové údaje na web dlocker, kde je možno licenci stáhnout.

Vypusťte na světlo svého vnitřního střihače s novým softwarem Pinnacle Studio™ 24. Pusťte se do vytváření jedinečných projektů s pomocí tematických šablon nebo zkombinujte fotky a videa na vícestopé časové ose s pomocí klíčových snímků. Prozkoumejte stovky efektů a ukažte svou kreativitu s nástroji pro fázovou animaci, selektivní barvy, záznam obrazovky a střih záznamů z více kamer a další!

Zjednodušte pracovní postupy s inteligentními nástroji a šablonami.
Pinnacle Studio vám díky inteligentním nástrojům a intuitivním šablonám umožňuje vytvářet ohromující videa. Můžete kombinovat fotografie a videa napříč šestistopou časovou osou a rychle ořezávat, trimovat nebo otáčet videa. S tematickými šablonami projektů můžete nastartovat své projekty a vytvářet videa ze svateb, sportovních událostí a dovolených pomocí několika kliknutí. S nástroji pro fázovou animaci, selektivní barvy, záznam obrazovky a střih záznamů z můžete ukázat svou kreativitu světu. Užijte si flexibilitu pracovní plochy produktu Pinnacle Studio a posuňte své střihy na novou úroveň.

Rozšiřte své kreativní možnosti s efekty a nástroji pro korekci barev.
Rozšiřte své možnosti v oblasti barev s produktem Pinnacle Studio a prozkoumejte stovky kreativních nástrojů, šablon, filtrů a efektů. Posuňte hranice v oblasti korekce videa a stylizujte svou produkci s uměleckými filtry nebo použijte profily LUT pro okamžité dosažení profesionálních barev. Prozkoumejte výkonné nástroje pro korekci barev a získejte to nejlepší světlo pro každou. Můžete také experimentovat s nástrojem Selektivní barva, zvýraznit jeden odstín a přitáhnout tak pozornost k důležitému aspektu obrazu. Nebo využijte šablony projektů pro rychlé vytváření prezentací a tematických videí. Pinnacle Studio vám umožňuje vyzkoušet skutečně kreativní transformace barev.

Užijte si nástroje pro snadný záznam videa a záznam obrazovky.
Pinnacle Studio usnadňuje tvorbu jedinečných a kreativních produkcí s více kamerami. S funkcí MultiCam Capture Lite můžete nahrávat video z webové kamery, systémový zvuk, zvuk mikrofonu a záznam obrazovky. Rozšiřte své možnosti u projektů s více kamerami se střihem záznamů z více kamer a upravujte záznam napříč až dvěma zdroji videa! Můžete snadno synchronizovat kanály videa a vybrat požadovaný úhel při přehrávání videa nebo rychle vytvořit efekty obrazu v obraze. Pinnacle Studio vám umožňuje vytvářet výuková videa, tutoriály, prezentace a další produkce se záznamem z více kamer.

Kreativní nahrávání, střih a vrstvení zvuku.
V produktu Pinnacle Studio můžete k videím přidat vybroušený zvuk. Můžete snadno vrstvit stopy videa a zvuku, přizpůsobit hlasitost a přidat efekty zesílení nebo zeslabení nebo zcela zvuk ztišit pomocí několika kliknutí. Užijte si praktičnost nástrojů pro nahrávání videa zabudovaných do časové osy pro rychlé přidávání hlasových komentářů a dialogů ke každému projektu. Díky knihovně zvukových efektů a bezplatné hudby Pinnacle Studio umožňuje předvést kreativitu se zvukem videa.

Využijte Pinnacle Studio na maximum s neuvěřitelnou knihovnou výukových materiálů.
Knihovna výukových materiálů produktu Pinnacle Studio vám pomůže vytvářet hned od začátku videa vysoké kvality.Střih videa je náročná disciplína a Pinnacle Studio nabízí všechny potřebné prostředky, díky kterým můžete prozkoumat rozhraní a posunout videa na novou úroveň. Rozšiřte své dovednosti s rychlými tipy a triky –v psané formě i ve formě videa. Klaďte dotazy a spojte se s dalšími uživateli na našich uživatelských fórech. S naší knihovnou prostředků na dosah ruky zvládnete vše –od začátečnických střihů po pokročilé techniky. Prohlubte své znalosti,spojte se s dalšími uživateli online a objevte skutečný výkon, přesnost a kontrolu, které nabízí Pinnacle Studio.

Sdílejte videa napříč formáty, zařízeními a obecenstvem.
Podpora všech oblíbených formátů souborů a zařízení produktu Pinnacle Studio vám dává naprostou kontrolu nad exportem. Můžete vypálit projekty videa na disky, nahrát záznamy přímo na YouTube nebo Vimeo nebo exportovat video do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. Dotáhněte video do konce a vytvořte vysoce kvalitní DVD s více než 20 tematickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. S produktem Pinnacle Studio můžete předvést svá videa každému obecenstvu.

Další informace najdete na webu: https://www.pinnaclesys.com/
Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.