Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Professor Layton and the Miracle Mask

Professor Layton and the Miracle Mask

Toto zboží si právě prohlíží 11 zákazníků
Professor Layton and the Miracle Mask

Professor Layton and the Miracle Mask

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6827

Professor Layton and the Miracle Mask - fotografie produktu

Parametry - Professor Layton and the Miracle Mask

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Professor Layton and the Miracle Mask

Příběh
Profesor Hershal Layton a jeho pomocníci Luke a Emmy se tentokrát vydávají do karnevalového města Monte d'Or, aby zastavili řádění záhadného maskovaného muže, který terorizuje účastníky slavností temnou magií a proměňuje je například v kamené sochy.

Layton za vším vidí záhadnou masku, kterou mysteriózní pán nosí. Její popis totiž sedí na masku, o které se traduje, že kdo si ji nasadí, tomu propůjčí neuvěřitelnou moc. Jeho průzkum však profesora nezavede jen k řešení tohoto případu, ale také do temné kapitoly vlastní minulosti.

Hratelnost
Hra se odehrává ve městě, které připomíná evropská města 18. století. V něm se budete pohybovat metodou point 'n' click, kterou možná znáte ze starších počítačových adventur. To probíhá zcela jednoduše ťuknutím stylusem na dané místo na dotykovém displeji vašeho Nintenda 3DS. V jednotlivých lokalitách budete pátrat po stopách a zpovídat obyvatelé města a návštěvníky karnevalu.

Často povede cesta ke klíčovému svědectví či důkazu přes logickou hru v podobě rébusu, který budete muset vyřešit za pomoci svých mozkových závitů. Celkem je ve hře obsaženo 150 hádanek, které budete mít za úkol rozlousknout.

Grafika
Série Professor Layton vyniká svým jedinečným grafickým kabátkem, který připomíná klasické kreslené seriály. Vše vypadá jakoby ručně kreslené a s neuvěřitelným citem pro detail. Jednotlivé postavy jsou přitom s láskou animované a zásadní události jsou vyprávěny filmovými cut-scénami, které jsou navíc namluvené.

Schopnost Nintenda 3DS, zobrazit opravdový 3D obraz bez nutnosti nosit brýle, hra samozřejmě využívá. 3D efekt dodá grafice na pozoruhodné hloubce a pomáhá při vyřešení některých rébusů.

Bonusy
Professor Layton and the Miracle Mask obsahuje také jeden bonusový herní mód, ve kterém budete mít za úkol dostat mladého Laytona ze starých ruin. V cestě vám mohou stát například mumie anebo různé pasti, překážky a propasti.

Kromě toho naleznete v profesorově kufříku ještě tři minihry: V první z nich se musíte postarat o to, aby se robůtek, který se natáčí klíčkem, dostal bezpečně do cíle. V druhé minihře budete mít za úkol naplnit co nejlépe regály vesnické samoobsluhy. Vyhrát může jenom ten, komu se následně podaří zboží vyprodat. A ve třetí minihře budete trénovat malého králička, aby mohl vystupovat v cirkusu.

Dále si budete moci prostřednictvím internetové služby Nintendo Network stáhnout (od prvního dne až po dobu jednoho roku) každý den jednu novou hádanku navíc! To je celkem 365 dodatečných rebusů - k již obsaženým 150ti.

Časová osa Tento pátý díl je druhou částí trilogie, která vypráví příběhy před první trilogií série. Na časové ose se tato epizoda odehrává nějaký čas před událostmi čtvrtého dílu, Professor Layton and the Spectre's Call.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 159 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás