Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 
 »  Ostatní  »  Rage 2 Deluxe Edition

Rage 2 Deluxe Edition

Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků
Rage 2 Deluxe Edition

Rage 2 Deluxe Edition

Kód produktu: KO.5470
599 Kč
598 Kč včetně DPH
-0%
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 29 bodů na další nákup.
» Více informací

Rage 2 Deluxe Edition - fotografie produktu

Parametry - Rage 2 Deluxe Edition

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Bethesda Launcher

Popis - Rage 2 Deluxe Edition

O hře:

Vrhněte se do dystopického světa zcela postrádajícího jakýkoliv řád či zákon. Jděte kamkoliv, obraťte zbraň proti všemu, co vám vstoupí do cesty a prozkoumávejte obrovský a bohatý svět. Zrozena z jedinečné kolaborace králů stříleček, id Software, a mistrů na poli her s otevřeným světem, Avalanche Studios, představuje hra RAGE 2 karneval krveprolití tak intenzivní, že může pocházet jen od těchto dvou legendárních AAA herních studií. Namiřte si to i Vy do pustiny pro nefalšovanou pekelnou vřavu, která Vám vezme dech!

strong>Příběh: 

Poté, co asteroid ničivě udeří na Zemi a je vyhlazeno téměř 80 % lidské populace, dochází k dalšímu úbytku obyvatel. Nemilosrdné a krvežíznivé gangy vládnou otevřeným cestám a tyranská Autorita vládne železnou rukou. Jako Walker, poslední Ranger široko daleko, představujete pro Autoritu přímou hrozbu. Nejprve vás připraví o domov a poté vás ponechají napospas smrti. Nastává váš čas se zuřivě postavit za spravedlnost a svobodu. Postavte sadistickým gangům v otevřeném světě naplněném rostoucím šílenstvím a nalezněte nástroje a techniku potřebnou k potlačení represivní vlády Autority jednou provždy.

  • VÍTEJTE V SHOOTER UNIVERZU
Unikátní spojení králů stříleček z id Software a mistrů na poli her s otevřeným světem z Avalanche Studios' představuje skutečnou zárukou úspěchu RAGE 2. RAGE 2 je více než jen střílečka nebo hra s otevřeným světem - je to shooter univerzum.

  • PUSTINA VÁS OČEKÁVÁ
Objevujte rozlehlý a rozmanitý svět RAGE 2 při pronásledování Autority. Čekají na vás bujné džungle, zrádné bažiny nebo sluncem zaplavené pouště. Pustina má skutečně masivní rozlohu a vy máte arzenál, se kterým budete schopni bojovat o každý její centimetr.

  • SEŠLÁPNĚTE PLYN
Monster trucky, gyrokoptéry a mnohem více - RAGE 2 nabídne škálu drsných dopravních prostředků. Platí jednoduché pravidlo - žádná pravidla nejsou. Jakmile můžete něco vidět, můžete to i řídit.

  • POSLEDNÍ RANGER 
Přinášejte bolest využíváním kolekce vylepšitelných zbraní, devastujících schopností Nanotrite a Overdrive, které vám umožní jít za mechanické limity.

  • FRAKCE & NEPŘÁTELÉ
Bojujte se zuřivými frakcemi, abyste dostali pustinu pod svou kontrolu. Každá frakce přinese množství šílenců, mutantů a jiných děsivých monster žíznivých po vaší krvi.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.