Shiny Deluxe Edition (PC - Steam)

Kód produktu: KO.4652
Dostupnost: Vyprodáno

Deluxe Edice hry Shiny obsahuje:

  • Hru Shiny
  • ArtBook v digitální podobě
  • Soundtrack v digitální podobě
SHINY - roboti mohou také mít srdce!

Ponechán svému osudu, po tom, jak lidstvo opustilo planetu Aurora, která je odsouzena k zániku. Robot Kramer 227 musí najít způsob, jak posbírat energii a zachránit své robotické přátele předtím, než se s planetou srazí vlastní slunce. Na svojí cestě bude Kramer prohledávat planetu a překonávat náročné překážky, ale zároveň se snažit zachránit omezené zásoby životní energie, aby mohl napájet sebe a své přátele na cestě do bezpečného útočiště.

Kramer bude shromažďovat a sdílet energii s ostatními roboty, bude se rovněž snažit uniknout před hrozbami, které na ně při tomto dobrodružství číhají. Bude muset vyskočit na každou platformu v každém koutu 20 velkých úrovní, aby mohl najít všechny své přátele. Energie na Auroře rychle dochází, takže Kramer bude muset sbírat baterie nebo použít generátory k nabíjení, protože na každou svou činnost potřebuje energii. Různá posílení sbíraná podél cesty, jako například tryskové batohy, energetické sféry a regulátory teploty, mu můžou pomoci na této důležité pouti k záchraně životů.

Shiny je hra o záchraně životů, takže je bez násilí.

Vlastnosti hry:

  •  Užijte si plošinovou akční hru bez brutality.
  • Objevte 20 velkých úrovní.
  • Spravuj svoji energii – je to zdroj života robotů!
  • Užijte si zajímavá posílení, která se nachází podél cesty.
Velice se omlouváme, ale tento produkt je již vyprodaný.
 
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.