Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm

Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků
Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm

Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm

Kód produktu: KO.5433
245 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 12 bodů na další nákup.
» Více informací

Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm - fotografie produktu

Parametry - Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm

Jde o druhé rozšíření pro hru Civilization VI s názvem Gathering Storm, je nutné vlastnit základní hru v platformě Steam!

PŘÍRODNÍ ŽIVLY: Sopky, bouře (bouřky, písečné bouře, tornáda, hurikány), klimatické změny, záplavy a sucha.

ELEKTRONICKÉ ZDROJE A SPOTŘEBNÍ ZDROJE: Strategické zdroje v dodatku Gathering Storm, hrají vedlejší roli. Tyto zdroje jsou spotřebovávány v elektrárnách, aby generovaly elektřinu pro Vaše města. Zpočátku budete napájet nejvyspělejší budovy spalováním zdrojů na bázi uhlíku, jako je uhlí a ropa, ale obnovitelné zdroje energie se také odemknou při postupu k dalším technologiím. Vaše volby týkající se využívání zdrojů, přímo ovlivňují světovou teplotu a mohou způsobit roztavení ledovců a stoupající hladinu moře.

STROJÍRENSKÉ PROJEKTY: Tvarujte svět kolem Vaší říše tak, abyste překonali nepříznivé přírodní podmínky tím, že vybudujete kanály, přehrady, tunely a železnice. Při zakládání měst berte v úvahu, riziko povodní v pobřežních oblastech, ale pamatujte na to, že v pozdější hře mohou být k ochraně těchto míst použity nové technologie, jako například protipovodňové bariéry.

SVĚTOVÝ KONGRES: Získejte diplomatický prospěch prostřednictvím aliancí, ovlivňováním městských států, soutěžení ve Světových hrách a další. Použijte funkci diplomatická náklonnost k získání slibů od jiných představitelů, hlasování o usneseních, volání na zvláštní zasedání pro řešení mimořádné události a zvýšení váhy hlasů ve snaze dosáhnout nového diplomatického vítězství.

TECHNOLOGIE 21.STOLETÍ: Nová nová éra byla přidána k technologickým a občanským stromům. Bojujte s novými dopady na životní prostředí, za pomoci spekulativních nápadů, jako je přemístění Vaší populace a rozvoj technologií k snížení uhlíkových emisí.

NOVÉ CIVILIZACE A NOVÍ VŮDCI: DLC přidává do hry devět nových vůdců z osmi nových civilizací. Každý z nich přináší jedinečné bonusy a hratelnost, stejně jako celkem devět unikátních jednotek, čtyři unikátní budovy, tři jedinečná vylepšení, dva jedinečné okresy a jednoho nového a jedinečného guvernér.

NOVÉ SCÉNÁŘE:

Černá smrt: Černá smrt zpustošila Evropu a západní Asii v polovině 14. století a zabila větší část obyvatelstva než kterákoli jiná událost ve světových dějinách. Pandemie zabila miliony lidí, zničila ekonomiky, převrátila politické dynastie a přeměnila tvář západního světa. Vaším úkolem je vést Váš národ přes pohromu: udržet své obyvatelstvo naživu, Vaši ekonomiku stabilní a Vaši víru neotřesitelnou uprostřed hrůzy a zoufalství.

Válečný stroj: Na počátku druhé světové války, měla německá říšská armáda odvážný plán. Napadnout neutrální Belgii a poté zaútočít na francouzské území dříve, než se stačí zmobilizovat, k odporu. Pokud by německé síly uspěli, obsadili by Paříž během měsíce, a tak by navždy skončil francouzský odpor. Francouzské velení jako odpověď připravilo plán 17. Jehož cílem bylo zastavit německou ofenzívu. Když byla vyhlášena válka, obě armády se daly do pohybu a vytvořily tak, jednu z nejvíce neuvěřitelných a šokujících vojenských kampaní ve světových dějinách. V tomto scénáři se hráči ocitnou na straně, jedné z těchto dvou velkých mocností. V roli Německa, je Vaším úkolem obsadit Paříž. V roli Francouze je vaším úkolem zabránit jeho obsazení. Hodiny tikají a nepřítel se pohybuje.

VÍCE NOVÉHO OBSAHU: Bylo přidáno sedm nových světových divů, sedm přírodních divů, 18 nových jednotek, 15 nových vylepšení, 9 nových budov, 5 nových čtvrtí, 9 nových technik a mnoho dalšího!

ZLEPŠENÉ SYSTÉM HRATELNOSTI: Systém špionáže byl rozšířen o nové možnosti, byly přidány nové historické momenty a byly provedeny další vylepšení v jiných stávajících systémech.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.