Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition (XBOX)

Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition (XBOX)

Toto zboží si právě prohlíží 15 zákazníků
Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition (XBOX)

Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition (XBOX)

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.7156

Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition (XBOX) - fotografie produktu

Parametry - Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition (XBOX)

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition (XBOX)

Další hry s tématikou Star Wars se tentokrát chopili vývojáři Respawn Entertainment, kteří stojí za Apex Legends nebo Titanfall. Hra navazuje na události z epizody III – Pomsta Sithů, kdy jste zůstali jako poslední z padawanů Jediů a jste poslední nadějí na zastavení vzestupu temného impéria. Obnova řádu Jediů nebude jednoduchá, ale kupředu vás bude hnát touha stát se mistrem světelného meče. Při útocích zůstaňte vždy o krok před impériem a navštivte odlehlé kouty galaxie Star Wars, ve kterých se setkáte s množstvím nových a užitečných postav, droidů, ale i nepřátel či neznámých bytostí.

Řád Jediů

V roli posledního padawana Jediů neustále unikáte inkvizitorům impéria a za pomoci několika posledních přátel se snažíte obnovit legendární řád. Nejprve vás však čeká dlouhá cesta k dokončení výcviku Jediů.

Taktické souboje

Zdokonalujte se v soubojích díky inovativnímu systému, který je přizpůsoben boji se světelným mečem. Naučit se musíte pravidelně krýt a také ve správnou chvíli zaútočit. Během průchodu hrou budete objevovat nové bojové pohyby a dovednosti, což z vás postupně vytvoří nepřekonatelného bojovníka.

Galaxie na vás čeká

Svobodně cestujte po všech koutech galaxie a prozkoumejte odlehlá zákoutí prastarých lesů, strašidelných džunglí, pustých hor a mnoha dalších nenavštěvovaných biomů.

Deluxe edice

Pokud si zakoupíte prémiovou verzi Deluxe, kromě samotné hry získáte ještě její "režisérský sestřih", který vám poodhalí zákulisní vývoj celé hry. Jako bonus získáte ještě několik jedinečných digitálních kosmetických předmětů.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
399 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás