Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Stealth Bastard Deluxe + Soundtrack

Toto zboží si právě prohlíží 8 zákazníků
Stealth Bastard Deluxe + Soundtrack

Stealth Bastard Deluxe + Soundtrack

Kód produktu: KO.6326
239 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 11 bodů na další nákup.
» Více informací

Stealth Bastard Deluxe + Soundtrack - fotografie produktu

Parametry - Stealth Bastard Deluxe + Soundtrack

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Stealth Bastard Deluxe + Soundtrack

Bundle obsahuje hru Stealth Bastard Deluxe a Soundtrack k dané hře!

Plížicí hry jsou úžasné. Schovávání se před lidmi, skrývání se ve stínech, vzrušení z infiltrace. Ale proč musí být tak... pomalé? To je otázka, která stála u zrodu hry Stealth Bastard, rychlého, nervy drásajícího léku na chození po špičkách v simulátorech plížení, po kterém zoufale touží celý svět. Jsme hrdí na to, že vám můžeme přinést větší, lepší a naleštěnější Stealth Bastard Deluxe, postavený na myšlenkách načrtnutých v bezbožném spojení obratnosti, lepení se na zdi a šíleného krkolomného skákání. Vyzbrojeni vašimi schopnostmi a moderními "brýlemi pro plížení" budete mít za úkol proplížit se nebezpečným zařízením určeným k ukončení vašeho křehkého života. Beze zbraně a bez brnění to znamená okamžitou smrt, kdykoliv budete spatřeni. Abyste se vyhnuli pozornosti smrtících bezpečnostních robotů, zůstaňte mimo světlo! Skákejte jako nadržený losos, abyste se vyhnuli laserům čekajícím, až budou moct někoho usmažit! Myslete rychle, až se kolem vás budou stahovat stěny! Jen ti nejrychlejší a nejnenápadnější dokážou dojít k východu, aniž by je zlikvidoval obranný systém. Přidáte se k nim? Hlavní vlastnosti: Režim kampaně: 80 úrovní v osmi světech obsahujících záludné hádanky, skákací překážky a širokou škálu pozorných bezpečnostních botů, kteří nemají pochopení pro vaše problémy. Dynamické osvětlení: Držte se ve stínech vrhaných dynamickým osvětlením hry Stealth Bastard Deluxe, abyste se vyhnuli pozornosti nepřátel a bezpečnostních kamer. Vybavení: Maskovací oblek, návnada, zvuková návnada, antisvětlo a teleportéry nabízejí nové způsoby, jak přelstít nepřátele v každé úrovni. Skrýše: Najděte všechny skrýše ve hře a odemkněte si tak nové úrovně a vybavení Žebříčky: Global Leaderboard určí jednou pro vždy, kdo je ve hře nejlepší. Každá úroveň má svoje vlastní žebříčky pro hru s vybavením a bez vybavení. Také můžete porovnávat výsledky se svými přáteli na Steamu díky Friends Leaderboard. Editor úrovní: Hra obsahuje editor úrovní, který byl použit při vytváření kampaně. Zesměšněte vaše kamarády i cizí lidi ve svých extrémně obtížných výtvorech! Online repozitář úrovní: Úrovně vytvořené v editoru úrovní můžete nahrát do online repozitáře, odkud si je můžou stáhnout ostatní majitelé hry. Podpora Steam Cloud: Nahrajte si svoji uloženou pozici, ať už jste kdekoliv. Achievementy: Kolekce achievementů, kde splnění některých je naprosto snadné, ale u jiných vám exploduje mozek. Dokážete je získat všechny?

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.