Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Super Mario 3D Land

Super Mario 3D Land

Toto zboží si právě prohlíží 14 zákazníků
Super Mario 3D Land

Super Mario 3D Land

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6754

Super Mario 3D Land - fotografie produktu

Parametry - Super Mario 3D Land

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Super Mario 3D Land

Je to ital, nosí modré montérky, červenou čepici, pěstuje si vousy a má slabost pro princezny - kdo to je? Nikdo jiný než Mario, který si sotva stačil odpočinout od svého posledního dobrodružství a už zase musí zachraňovat princeznu Peach a Houbové království. Tentokrát však na novém Nintendu 3DS v plném třetím rozměru!

První opravdu trojrozměrný Mario
A že je ten třetí rozměr sakra důležitý! Vzdálenosti působí hlouběji, běhání a skákání působí ještě dynamičtěji, překážky, nepřátelé a úrovně ještě rafinovanější a vy musíte být mnohem preciznější. Ve Super Mario 3D Land pro Nintendo 3DS se oblíbený italský instalatér ukazuje ze své nejlepší stránky. Celkový dojem z hraní je naprosto nový a jedinečný - skákejte na nepřátele s větší přesností, vyhýbejte se plamenům a jiným předmětům, které vypadají jako když vyskočí z obrazovky, odhadněte správně vzdálenosti a správný čas k útoku. Už žádné pokusné manévry do prázdna!


Novinky v sérii Působivá grafika s moderními efekty a dechberoucí trojrozměrný obraz, ze kterého plyne celá řada nových herních prvků, nejsou jedinými novinkami Super Mario 3D Land. Mario se může pochlubit zcela novými obleky, které Mariovi dodají speciální vlastnosti. Například mývalí oblek - nejen že dobře vypadá, ale s ocasem může Mario uhodit nepřítelé a zahnat jej daleko. Navíc s ním dokáže seskočil z opravdu velkých výšek jako peříčko. Noví jsou také nepřátelé - Goombové s ocasy nebo Goombové, kteří se postavili na sebe a tvoří pohyblivou věž či masožravé květiny, které plivou inkoust, který vám zamaže displej. O jednotlivých úrovních a bossech nemluvě.

Připravte se na nové pojetí starého příběhu!

Super Mario 3D Land obsahuje vše, co fanoušci série Mario™ milují, v přepracované formě. Poprvé se jedná o skutečně 3D plošinovku, která hráčům umožní pocítit novou, unikátní hloubku prostředí bez speciálních brýlí a vzdálenost a rychlost při běhu, skákání a dupání po nepřátelích napříč úrovněmi.

  • Tanuki Mario se vrací! Oblíbený Mariův mývalí tanuki obleček se poprvé objevuje na systému Nintendo 3DS. Útočte ocasem na nepřátele nebo se s jeho pomocí pomalu snášejte dolů z výšky. Díky těmto schopnostem mají hráči při pohybu 3D prostředím více jistoty.
  • Díky 3D grafice je pro hráče jednodušší odhadnout vzdálenost a hloubku prostředí. Mohou proto přesněji určit, jak vysoko musí vyskočit, aby se dostali na další plošinu, nebo jak daleko je od Maria další blok.
  • Nové a již známé schopnosti společně poskytují vašemu dobrodružství jedinečné herní možnosti. Mario umí například útočit ze salta nebo prudce vyrážet dopředu.
  • S Circle Padem mají hráči nad Mariem úplnou kontrolu a mohou ho s jistotou provádět zábavnými a náročnými levely.
  • Mezi nové nepřátele patří například Goombové s ocasy, vysoké goombí věže nebo masožravé květiny, které plivou inkoust, aby hráče oslepily.
  • Zbrusu nová 3D Mario hra, která se hraje se stejnou lehkostí jako 2D plošinovky.
  • Prozkoumejte nové úrovně a vyzkoušejte si nové schopnosti.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
519 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás