Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Super Smash Bros.

Super Smash Bros.

Toto zboží si právě prohlíží 15 zákazníků
Super Smash Bros.

Super Smash Bros.

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6712

Super Smash Bros. - fotografie produktu

Parametry - Super Smash Bros.

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Super Smash Bros.

Slavná jména známá z oblíbených titulů od společnosti Nintendo se vrací spolu s postavami z jiných sérií v přenosné bojové hře plné dechberoucí akce na zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Díky jedinečným módům, online multiplayeru, možnosti upravit si vašeho bojovníka a doposud největšímu výběru hratelných postav je Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS skutečně bitevním polem, které se zapíše do dějin!

Základy hry Super Smash Bros. jsou jednoduché. Používejte jedinečné útoky a speciální manévry své postavy, zraňte svého soupeře a pak mu zasaďte poslední ránu a odpalte ho z plošiny! Čím více jste soupeři ublížili – což poznáte podle procent vespod obrazovky – tím dál odletí, když jej odpálíte, takže útočte, dokud oponentům nepůjde pára z uší, a až pak se rozmáchněte a sledujte, jak letí ze scény! Rozdejte si to s blízkými vyzyvateli přes místní připojení, nebo si zabojujte s hráči ze všech koutů světa v online zápasech.*

Do nejrozsáhlejšího katalogu slavných bojovníků v historii série Super Smash Bros. se přidávají Mega Man, Little Mac, PAC-MAN a další noví vyzyvatelé. Můžete se s těmito herními legendami utkat i sami ve formě své Mii postavičky – bojujte s mečem, pistolí, nebo si vystačte jen s vlastními pěstmi a otestujte své schopnosti!

Ať už si zvolíte kohokoliv, útoky a výbavu vašeho bojovníka si budete moci přizpůsobit, abyste se s ním lépe sžili. Sbírejte během hraní výbavu, pak do ní postavu oblečte a dosáhněte ideální rovnováhy útoku, obrany a rychlosti, nebo se naopak zaměřte jen na jednu vlastnost podle svého osobního herního stylu. Speciální manévry se také dají odemknout a přizpůsobit, takže si můžete sami vytvořit perfektního bojovníka a poslat jej na bitevní pole!

Ve verzích Super Smash Bros. pro Wii U a Nintendo 3DS se objevují ty samé postavy, předměty a herní systém, ale obě verze disponují také jedinečnými módy navrženými v souladu s formátem obou konzolí. Ve verzi pro Nintendo 3DS se můžete v módu StreetSmash utkat s postavičkami posbíranými přes StreetPass. Budete také moci bojovat s nepřáteli v obřím labyrintu a posílit svou postavu před závěrečnou bitvou v jedinečném módu Smash Run plném strategických taktik a akce, která vás nepustí! A samozřejmě se jedná o první hru ze série Super Smash Bros., kterou si s sebou můžete vzít na cesty – můžete se v ní utkat s jakýmkoli soupeřem, kterého potkáte, kdykoli a kdekoli!

Přídavný obsah

Pokud si zakoupíte stažitelný přídavný obsah, budete moci svou hru rozšířit o nové levely, bojovníky a kostýmy pro vaše Mii postavičky.

amiibo

Svůj zážitek ze Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS můžete ještě vylepšit s figurkami amiibo (samostatně v prodeji). Data z vašeho amiiba se dají přenést do hry, kde se pak objeví nový bojovník, kterého si budete moci zvolit. Vaše amiibo se bude postupem času v boji zlepšovat, zesílí, naučí se nové manévry a zlepší se i jeho jedinečné vlastnosti a schopnosti. Můžete si také manévry přizpůsobit a navrhnout si tak vlastní bojový styl!

Katalog herních legend, nové způsoby hry samostatně nebo s kamarády, levely a módy dostupné pouze na konzoli Nintendo 3DS – to vše dělá ze Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS naprosto nezapomenutelný zážitek!

  • V dosud nejrozsáhlejším katalogu postav v sérii Super Smash Bros. se ke klasickým bojovníkům, jako je Mario, Link, Samus nebo Pikachu, přidávají noví vyzyvatelé, například Mega Man, Little Mac a Palutena, bohyně světla ze série Kid Icarus.
  • Ukažte kamarádům a rodině, zač je toho loket, v místním nebo online multiplayeru, nebo se pusťte do boje s náhodnými vyzyvateli z celého světa v módech „For Fun“ a „For Glory.“
  • Přizpůsobte si speciální manévry a schopnosti svého bojovníka a bojujte sami za sebe ve formě své Mii postavičky.
  • Pokořte jedinečné módy dostupné pouze na konzoli Nintendo 3DS: Smash Run, kde mají až čtyři hráči pět minut na to probojovat se obrovským bitevním polem plným nepřátel z téměř každé známější série od společnosti Nintendo a také sérií od partnerských společností, a StreetSmash, kde se hráč utká s Mii postavičkami posbíranými přes funkci StreetPass.
  • Sledujte všechny prvky svižné, energické akce na plynulé frekvenci 60FPS a v působivém stereoskopickém 3D.


Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 159 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás