Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Elektronická licence
Toto zboží si právě prohlíží 7 zákazníků
The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Elektronická licence
1 784 Kč s DPH
89 Kč na další nákup
Kód: KO.11918

The Crew Motorfest - fotografie produktu

Parametry - The Crew Motorfest

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - The Crew Motorfest

Pořiďte si vstupenku na celoroční festival určený pro všechny automobilové nadšence na krásném ostrově O'Ahu.

OSLAVUJTE VŠECHNY OBLASTI AUTOMOBILOVÉ KULTURY - Představujeme Playlisty: sérii krátkých tematických kampaní, které nabízejí jedinečné a vzrušující zážitky z automobilové kultury. Každá z nich je pečlivě navržena tak, aby vás vtáhla do jiného světa automobilové kultury, a to díky závodům na míru, tematickým událostem a dalším jedinečným výzvám. Ovládněte historické klasiky nebo elektrická superauta, staňte se šampionem na okruhu, nebo jen jezděte s přáteli: vždycky se pro vás najde Playlist.

PROZKOUMEJTE S POSÁDKOU ŽIVÝ HAVAJSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT - Připravte se na dokonalé řidičské dobrodružství na jednom z nejúchvatnějších ostrovů světa: O'ahu, klenotu havajského souostroví. Vše zvládnete sami nebo s ostatními hráči: zapojte se do vysokorychlostních pouličních závodů v rušném městě Honolulu, vyzkoušejte své off-roadové dovednosti na popelavých svazích sopky, zvládněte dokonalé zatáčky na okruzích. Až si budete chtít odpočinout, opřete se na prosluněných plážích za volantem svého oblíbeného superauta nebo si vezměte buginu a prozkoumejte skryté stezky luxusního deštného pralesa.

PŘIPOJTE SE K MOTORFESTU, STÁLE SE OBNOVUJÍCÍMU RÁJI PRO MILOVNÍKY AUTOMOBILŮ - Zúčastněte se neustále se měnícího programu aktivit: objevte nové pohledy na automobilovou kulturu prostřednictvím výběru krátkých tematických kampaní, intenzivních řidičských závodů a různých soutěžních živých akcí. Sbírejte stovky ikonických vozů z minulosti, současnosti i budoucnosti. Při zahájení i po něm bude The Crew™ Motorfest vždy nabízet spoustu příležitostí, jak ukázat své schopnosti, svůj styl a zanechat svou stopu v historii festivalu.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
1 784 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás