Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Hry na PC  »  Origin  »  The Sims 4 Koňský ranč (PC - Origin)

The Sims 4 Koňský ranč (PC - Origin)

Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků
The Sims 4 Koňský ranč (PC - Origin)

The Sims 4 Koňský ranč (PC - Origin)

844 Kč
764 Kč s DPH
-9%
38 Kč na další nákup
Kód: TCE.STE-0011738

Parametry - The Sims 4 Koňský ranč (PC - Origin)

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Origin

Návod na aktivaci hry na platformě Origin

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Origin klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.origin.com
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Originu klikněte nahoře na menu Origin a vyberte Uplatnit produktový kód (Redeem Product Code).
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - The Sims 4 Koňský ranč (PC - Origin)

Elektronická licence určená pro platformu Origin

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry The Sims™ 4 ve službě Origin, která je zdarma!

Pracujte naplno a naplno se i bavte se zvířecími kamarády na vlastním pozemku vrozšíření The Sims 4 Koňský ranč. Pečujte o majestátní koně, kteří se stanou členy vaší rodiny a které si můžete uzpůsobit, trénujte je a navazujte s nimi výjimečná pouta. Můžete se také starat o zakrslé ovce a zakrslé kozy nebo si vydělávat na živobytí prodejem domácího nektaru.Prožívejte jedinečný život na ranči.

HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

Digitální obsah Rockin’ Rancher – Dopřejte svým Simíkům trochu relaxace po tvrdédřině s pomocí resofonické kytary, obrázku kola od vozu a rustikální houpací židle. Stačí si objednat do 31. srpna**.

Stvořte si nový život – Vstávejte s ranním kuropěním, vychutnávejte si výhledy na krásnou přírodu a vyžívejte se ve vědomí, že všechna dřina se vyplatila. Věnujte svůj čas péči o zvířata, jejich udržování v čistotě, obstarávání krmné trávy,kydání mrvy, pomocí které pohnojíte rostliny, a výrobě vlastního nektaru, kterýmůžete prodávat. To vše můžete dělat naranči, který si sami postavíte, ať už vpodobě tradičního srubu nebo velké rudéstodoly.

Sbližujte se se zvířaty – Naplňte svůj ranč zvířecími kamarády a společně si utvářejte nový život. Vaše koně – včetně roztomilých hříbátek – jsou součástí vašídomácnosti a mají spoustu speciálních interakcí se Simíky i ostatními koni. Můžete se také starat o zakrslé kozy a zakrslé ovce a pozvat sousedy, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak jsou roztomilé.

Přidejte se k prosperující komunitě – Život na ranči nabízí chvíle klidu a samoty, ale také se s ním pojí živá společenská scéna. Vaši Simíci mohou vyrazit do města a setkat se s kamarády v baru, odfrknout si na tančírně nebo trénovat v areálu jízdárny. Také mohou na svém pozemkupořádat události, jako jsou grilovačkya tancovačky, a najmout si na farmu pomoc, co přiloží ruku k dílu, když se prácenakupí.

Chovejte koně – Koně patří do rodiny. Vylaďte si své okované kamarádíčky v nástroji Vytvořit Simíka nebo si pořiďte novékoně tím, že je zachráníte nebo si je koupíte. Na ranči se vám také mohou narodit hříbátka. Simíci se mohou naučit na koních jezdit a koně mohou trénovat obratnost a skákání. Zkušení koně a jezdci mohou získat odměny v jezdeckém centru.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT
ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Origin Všechny kategorie
764 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás