Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Tom Clancys The Division 2

Tom Clancys The Division 2

Elektronická licence
Toto zboží si právě prohlíží 15 zákazníků
Tom Clancys The Division 2

Tom Clancys The Division 2

Elektronická licence
327 Kč s DPH
16 Kč na další nákup
Kód: KO.5177

Tom Clancys The Division 2 - fotografie produktu

Parametry - Tom Clancys The Division 2

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Uplay

Popis - Tom Clancys The Division 2

Nejvíce chráněné město na planetě padlo za oběť smrtícímu viru, který drasticky snížil populaci na Zemi před 7 měsíci. Agenti Divize jsou poslední linií obrany, jedinou nadějí na přežití pro Washington DC, ale také zbytku národa. Pokračování úspěšné taktické akční hry s RPG prvky nás zavede do hlavního města USA.

 • VYPLAVENÝ WASHINGTON DC
 • Otevřený svět plný bouří, potop, chaosu a nebezpečí, to je Washington DC, nejstřeženější místo na zemi, ale nyní plný zlomených nadějí a civilistů, co udělají všechno pro přežití. Ulice jsou nyní plné nepřátelských frakcí působících bolest a vyvolávajících strach. Každý z vašich nepřátel má jiný cíl a je jen na vás ochránit město a zajistit tak jeho budoucnost.

 • SKVĚLÝ ENDGAME
 • The Division 2 je navržena tak, aby hra nikdy neskončila. I po dokončení napínavé příběhové linie, budete mít přístup k obsahu, který bude vycházet celý rok po vydání. Těšit se můžete na příběhové mise, rozšíření mapy a nové herní módy.

 • NOVÉ SPECIALIZACE
 • Sranda nemusí skončit po dokončení kampaně. Po jejím dohrání dostanete přístup k novým specializacím, jako například ostrostřelec. Každá z těchto nových specializací má svůj vlastní systém postupu, s novými dovednosti a mnoho dalšího, takže můžete vylepšit agenta podle svého.

 • ŽIVOUCÍ DYNAMICKÝ SVĚT
 • Základní lidské potřeby jako jídlo, léky a munice jsou nedostatkové a díky tomu se o ně bojuje v lokální civilní válce. Jednotlivé frakce bojují kromě totální nadvlády nad Washingtonem DC právě o tyto základní potřeby. V The Division 2 se střetávají členové frakcí a civilisté a vytváří tak dynamický svět, který můžete prozkoumávat.

 • SPOJTE CIVILISTY
 • Někteří civilisté se spojují a vytvářejí vlastní společenství, aby se bránili proti nepřátelům, ale jsou pod neustálou hrozbou a jen vy je můžete zachránit. Na oplátku vám pomohou se stavbou vlastní základny a přijdou na pomoc v případě potřeby. Budování vztahu s civilisty znamená získat naději na přežití Washingtonu DC.

 • TEMNÁ ZÓNA JE ZPÁTKY
 • Máte odvahu vstoupit do Temné zóny? Kořist je jedinečná, ale riziko vysoké! Jedná se o nejbezpečnější oblast v Tom Clancy’s The Division 2, kde pocítíte strach, zradu a napětí. Kterýkoliv z ostatních agentů se může v mžiku obrátit proti vám a ukrást vaši kořist. Pokud ale uniknete, odměna je vysoká.

  Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
  Máte dotaz k tomuto produktu?
  Příbuzné kategorie
  Ostatní Všechny kategorie
  327 Kč
   
  Platební metody
  Dopravci
  Sledujte nás