Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Tom Clancys The Division Gold Edition

Tom Clancys The Division Gold Edition

Elektronická licence
Toto zboží si právě prohlíží 13 zákazníků
Tom Clancys The Division Gold Edition

Tom Clancys The Division Gold Edition

Elektronická licence
Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.4899

Tom Clancys The Division Gold Edition - fotografie produktu

Parametry - Tom Clancys The Division Gold Edition

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Uplay

Popis - Tom Clancys The Division Gold Edition

Tom Clancy's The Division Gold Edition zahrnuje:

• Hru

• Season Pass

• Včasný přístup k: unikátnímu zařízení „Národní gardy“ (pixelová kamufláž, útočná puška P416)

Díky Season Pass obdržíte všechna rozšíření a výhody, které se objeví v průběhu roku po vydání hry. Další podrobnosti budou následovat!

V černý čtvrtek udeří na New York smrtelná pandemie, hroutí se struktury metropole. Jen pár dní bez jídla, vody a město zachvátí chaos. The Division, autonomní jednotka složená z nezávisle fungujících agentů, je aktivována okamžitě.

Její členové vedou každodenní všední život, byli vyškoleni jednat nezávisle a jejich cílem je zachránit sociální struktury. Když se tyto struktury začínají hroutit, začíná Tvé poslání.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

• ZACHRAŇ NEW YORK

Dynamický a hmatatelný svět, kde jsou výzkum a vývoj základem hry. Denní cyklus a povětrnostní podmínky mají obrovský dopad na Tvé akce. Prostředí lze využít k dosažení výhody nad nepřáteli. Používej plynovou masku, poskytuje totiž ochranu proti viru a neustále ji vylepšuj, abys mohl vstoupit do nejvíce kontaminovaných oblastí.

• AGENTI DIVISION

Vyškoleni tak, aby fungovaly nezávisle, mimo jakékoliv struktury. Agenti fungují zcela samostatně a přizpůsobují se současné situaci, pohybujíc se samostatně nebo v malých skupinách

• VYBAVENÍ

Jako člen organizace budeš vybaven nejmodernějším vybavením, které je však ještě ve fázi prototypu. Získej také nepřátelské vybavení a inovuj to své. Přizpůsob si svoji postavu, chraň svůj potenciál v případě těžkých bojů a zůstaň v kontaktu s dalšími agenty díky speciálnímu vybavení. Můžeš také modifikovat a inovovat své zbraně.

• MODIFIKOVATELNÉ DOVEDNOSTI

Moudře vybírej a inovuj své dovednosti, doplňuj se svými kolegy z týmu a zlepši své šance v boji. Využij funkci ECHO ke shromažďování dat a přehrávání událostí z nedávné minulosti, k získání cenných informací o Tvém nejbližším okolí.

• DYNAMICKÝ REŽIM PRO VÍCE HRÁČŮ

Bezproblémově se spoj s přáteli a společně bojujte i získávejte herní úspěchy. Zvyš morálku a úroveň bezpečnosti obyvatel New Yorku, díky čemu získáš vhodnou základnou pro své výpady.

• REVOLUČNÍ REŽIM PODPORY

Díky svému tabletu se můžeš v reálném čase připojit k přátelům ve hře. Aplikace Ti umožní podívat se na bojiště z ptačí perspektivy, podpořit kolegy v bitvě útokem na nepřítele a poznat cíle.

• GRAFICKÝ ENGINE SNOWDROP

Pomocí grafického enginu Snowdrop Tom Clancy's The Division představuje novou úroveň realismu v počítačových hrách, které se odehrávají v otevřeném světě.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
469 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás