Všechny licence jsou generovány ihned na e-mail.
 

Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai

Toto zboží si právě prohlíží 8 zákazníků
Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai

Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai

Kód produktu: KO.7416
260 Kč včetně DPH
Věrnostní systém
Nákupem produktu obdržíte CASHBACK 13 bodů na další nákup.
» Více informací

Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai - fotografie produktu

Parametry - Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai

Licence elektronická - doručení na e-mail
Platforma Steam

Návod na aktivaci hry na platformě Steam

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky vygenerována na e-mail elektronická licence. Následně si licenci aktivujete:

  1. Nejprve je potřeba zapnout Steam klient. Pokud ho nemáte, navštivte webové stránky www.steampowered.cz
  2. Přihlašte se ke svému účtu ve službě Steam pomocí Vámi zvoleného přihlašovacího jména a hesla.
  3. Na obrazovce Steamu klikněte nahoře vlevo na záložku HRY a následně vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam...
  4. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, do textového pole zadejte aktivační klíč, který vám od nás přišel e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci.
  5. Poté již můžete stahovat hru a pustit se do hraní :-)

Popis - Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Total War Shogun 2 v platformě Steam!

Vzestup samurajů je kampaň pro hru Total War: SHOGUN 2.

Kampaň Vzestup samurajů se odehrává 400 let před občanskou válkou, kterou jsme sledovali v původní hře SHOGUN 2, a popisuje válku Genpei, ve níž se střetlo šest legendárních klanů rodin Tairů, Minamotů a Fudžiwarů. Tato válka vyvrcholila vznikem prvního šógunátu, kdy se samurajové stali vládnoucí třídou.

Zahrajte si zcela novou a nezávislou kampaň pro SHOGUN 2, jež se odehrává v Japonsku 12. století. Kampaň Vzestup samurajů lze hrát v režimu pro jednoho i jako soutěžní hru pro více hráčů a hru v režimu spolupráce. 3 nové rodiny rozdělené do 6 klanů. Každý klan má své jedinečné rysy, které mu dodávají vlastní specifický styl hry.

16 nových pozemních jednotek od šermířů, kopiníků, lučištníků až po kavalerii. Jsou to:

Pěší samuraj – Mistr luku a meče; smrtonosná jednotka nablízko i na dálku. Není jich sice mnoho, avšak jsou vysoce efektivní. Jsou také chráněni jedinečnou zbrojí z období války Genpei, která jim dává dokonalou ochranu před útoky zblízka i z dálky.

Bojovník s mečem – Tito hrůzostrašní bojovníci jsou vyzbrojeni velkými obouručními meči a v boji nablízko si dokážou prosekat krvavou cestu odkudkoliv.

4 noví hrdinové – hrdina Bojový mnich Naginata, hrdina Bojový mnich Tecubo, hrdina Jízdní samuraj a Hrdinka Onna Buši

Hrdinka Onna Buši – Tyto ženské jednotky samurajů jsou univerzální jízdní jednotkou vybavenou naginatou a lukem, s vynikající efektivitou při boji zblízka. Nepochybujte o odvaze ženy...

Hrdina Bojový mnich Tecubo – díky svému okovanému kyji si tito mniši při boji nablízko dokážou proklestit cestu řadami nepřátel.

10 nových námořních jednotek a 3 nové námořní schopnosti („Banzai!“, „Svist šípů“ a „Zteč“)

4 nové typy agentů s jedinečným stromem vlastností:

Širabjoši se pomocí svádění snaží přesvědčit svůj cíl, aby vypomohl její rodině a narušil tak plány nepřátelské armády. Dokáže také zabavit šlechtu ve městě, čímž urychlí její růst, a zabavit spojenecké generály v poli, čímž zvýší jejich oddanost rodině a paralyzuje tak pokusy nepřátelských agentů tyto generály svést či uplatit a přetáhnout je na svou stranu.

Junsacuši si umí vyžádat podporu od neutrálních a nepřátelských hradních měst, včetně celé místní vojenské posádky. Zajišťuje oddanost a poslušnost spojeneckých generálů, zvyšuje výnos potíráním korupce, a pokud se vyskytuje v hradním městě či v armádě, uchrání je před nepřátelským úskokem. Dokáže také přeplatit nepřátelské agenty.

Monomi je zabijákem, špehem, sabotérem a průzkumníkem. Ve vlastních hradních městech dokáže rozvinout síť špehů, čímž zvyšuje šanci na odhalení nepřátelských agentů a armád, které se mohou v provincii schovávat.

Sou dokáže svou osvícenou rétorikou povzbudit spojeneckou armádu i zklidnit rozhněvané obyvatelstvo. Obdobně dokáže podkopat morálku nepřátelským silám, snížit šanci na úspěšný úplatek, ošálit nepřátelské agenty a donutit je skončit nebo podnítit nepřátelské obyvatelstvo k vyvolání vzpoury.

Nový historický scénář – Bitva o Anegawu (1570)

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.