Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Ostatní  »  Wii Party U

Wii Party U

Toto zboží si právě prohlíží 13 zákazníků
Wii Party U

Wii Party U

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: KO.6818

Wii Party U - fotografie produktu

Parametry - Wii Party U

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - Wii Party U

Vychutnejte si deskové hry a minihry na televizi, zahrajte si známé stolní hry na Wii U GamePadu nebo ze svého obývacího pokoje udělejte herní místnost. Ať už pořádáte jakoukoliv párty, ve Wii Party™ U se najde pro každého něco.

Užijte si zábavné stolní hry a minihry na TV ve např. při odběru většího rozměru díky Wii U GamePad ovladači, nebo změňte celý obývák na jednu obrovskou herní plochu. Hra obsahuje přímo obrovské množství různých zábavných her včetně vstřikovanou, autodráhy ale i různých puzzle her. Nezáleží na tom, jakou hru chcete hrát-Wii Party U nabízí něco pro každého.

Každý na párty hraje se svou vlastní Mii postavičkou v plejádě párty her.

Užijte si nové způsoby hraní s použitím Wii U gamepadu. Například ve hře "Lost-and-Found Square" můžete být hráčem, který drží Wii U GamePad a pomocí popisu věcí, co jsou kolem Vás se snažíte ostatním hráčům vysvětlit, kde se nacházíte, aby Vás našli.

Sdílejte své dojmy na Miiverse. Ohodnoťte své výkony a úspěchy po každém souboji.

Když chcete hrát jen na ovladači Wii U GamePad, není to problém-hra totiž nabízí i možnost hraní s vypnutým TV. Můžete tak hrát jen na ovladači množství her, například futball, baseball a mnoho dalších a to v kooperativním nebo i konkurenčním multi-player módu.

Navíc k základním hrám, které mohou hrát všichni spolu, hra obsahuje 80 miniher, které můžete hrát zcela sami. Tento výběr také obsahuje i hry, které můžete hrát bez použití TV.

Klíčové prvky:

  • Všichni zúčastnění soutěží se svými Mii postavičkami v koktejlu společenských her.
  • Vyzkoušejte si s kamarády nové způsoby hry s Wii U GamePadem. Například si představte, že hrajete „Náměstí ztrát a nálezů“ (Lost-and-Found Square) a v rukou držíte GamePad. Ztratili jste se na hřišti. Vaším úkolem je popsat ostatním hráčům vaše okolí tak, jak jej vidíte na GamePadu, aby vás mohli najít.
  • Zveřejněte své dojmy ze hry na Miiverse™. Na konci každého kola můžete svůj výkon ohodnotit jednou až pěti hvězdičkami.
  • Pokud se budete chtít odpoutat od televize, můžete ke hře použít jen samotný Wii U GamePad, na kterém je k dispozici 15 společenských her od stolního fotbalu po baseball pro dva hráče, kteří mohou hrát buď spolu, nebo proti sobě.
  • Kromě hlavních her, které si mohou zahrát všichni společně, hra nabízí navíc 80 miniher pro jednoho hráče. Mezi ně patří i stolní minihry, které se dají hrát pouze s Wii U GamePadem.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
659 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás