Dnes má svátek Eliana, Eliáš, Ilja a Iljana
Elektronické licence jsou zasílány na e-mail ihned
Kategorie
Značky
 »  Předplatné  »  Xbox  »  Xbox Game Pass  »  XBOX - Game Pass Ultimate - předplatné na 1 měsíc (EuroZone)

XBOX - Game Pass Ultimate - předplatné na 1 měsíc (EuroZone)

Toto zboží si právě prohlíží 10 zákazníků
XBOX - Game Pass Ultimate - předplatné na 1 měsíc (EuroZone)

XBOX - Game Pass Ultimate - předplatné na 1 měsíc (EuroZone)

394 Kč
392 Kč s DPH
-1%
19 Kč na další nákup
Kód: TCE.811-7-02032 , EAN: 889842500684

Parametry - XBOX - Game Pass Ultimate - předplatné na 1 měsíc (EuroZone)

Licence elektronická - doručení na e-mail

Popis - XBOX - Game Pass Ultimate - předplatné na 1 měsíc (EuroZone)

Xbox Game Pass Ultimate zahrnuje více než 100 vysoce kvalitních her. Hrajte s přáteli na konzoli, PC, telefonech a tabletech a získejte členství EA Play – to vše za jedno nízké měsíční předplatné. EA Play nabízí přístup ke špičkovým hrám pro konzoli a PC z oblíbených sérií jako Battlefield™ nebo STAR WARS™. Navíc získáte více z her, které máte rádi, včetně exkluzivních herních výzev a odměn, speciálnímu obsahu pouze pro členy a předběžnému přístupu ke zkušebním verzím vybraných titulů od EA. Užívejte si nové hry jako Halo Infinite od Xbox Game Studios už od prvního dne, stejně jako legendární herní série jako DOOM od studia Bethesda Softworks, hry od nezávislých vývojářů i trháky od velkých studií. Užívejte si bezplatné výhody, včetně herního obsahu, spotřebních předmětů a dalších nabídek. Získejte členské slevy až 20 % na vybrané hry z knihovny Xbox Game Pass a až 10 % na doplňky do těchto her. Hrajte svoje oblíbené konzolové hry z cloudu na svých dalších zařízeních pomocí mobilní aplikace Xbox Game Pass nebo přes web xbox.com. Nalaďte se na vlnu komunity Xbox a přidejte se k milionům hráčů připravených si s vámi zahrát.

Objevte nové způsoby hraní
Cloudové hraní s předplatným Xbox Game Pass Ultimate je podporované na PC, mobilních telefonech a tabletech při použití kompatibilního ovladače nebo prohlížeče.
* Xbox.com - Hrajte na počítači s Windows 10, telefonu nebo tabletu od Applu v prohlížeči Microsoft Edge, Google Chrome nebo Safari.
* Mobilní aplikace Xbox Game Pass - Hrajte na mobilním telefonu nebo tabletu s Androidem (verze 6.0 nebo novějším) pomocí mobilní aplikace Xbox Game Pass.

Hlavní vlastnosti:
* Hrajte víc než 100 vysoce kvalitních her s přáteli na konzoli, PC, telefonech a tabletech
* Hrajte nové hry od Xbox Game Studios a Bethesda Softworks a také vybrané trháky i hry od nezávislých vývojářů už v den jejich vydání
* Hrajte přes cloud na PC, telefonech a tabletech Apple nebo s Androidem
* Užívejte si bezplatné výhody, včetně herního obsahu, spotřebních předmětů a dalších nabídek
* Slevy až 20 % na vybrané hry z knihovny Game Pass Ultimate a až 10 % na herní doplňky
* Obsahuje EA Play - EA Play zahrnuje knihovnu plnou špičkových herních titulů od Electronic Arts, exkluzivní odměny a obsah pouze pro členy na konzolích a PC

Důležité informace:
Po registraci předplatného Xbox Game Pass Ultimate bude stávající členství Game Pass pro konzole nebo PC a/nebo EA Access/Play převedeno na úroveň Ultimate v odpovídajícím převodním poměru. Budoucí uplatnění kódu rovněž podléhá převodnímu poměru. Všechny převody na Ultimate jsou konečné. Jak to funguje si přečtěte na https://www.xbox.com/gamepass.

Uplatněte na adrese https://redeem.microsoft.com. Další možnosti a návody jak kód uplatnit naleznete na https://support.xbox.com/help/Subscriptions-Billing/redeem-codes-gifting/redeem-prepaid-codes

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
392 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás